امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۰۱۲۷
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲

پایان سالجاری مهلت نام نویسی دریافت کارت ملی هوشمند

خرداد: مدیرکل ثبت احوال هرمزگان گفت: افرادی که برای دریافت کارت ملی هوشمند اقدام نکردند تنها تا پایان سال مهلت دارند که برای نام نویسی اقدام کنند.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، داوید صادقی با بیان این مطلب، در جمع خبرنگاران، افزود: یک میلیون و ۲۹۵ هزار نفر در استان واجد شرایط دریافت کارت ملی هوشمند هستند.
وی اظهار کرد: حدود ۹۰ درصد از این شمار نام نویسی و کارت ملی هوشمند خود را دریافت کرده اند.
این مقام مسئول ادامه داد: ۲۸۰ پایگاه در ادارت پست، ثبت احوال و دفاتر پیشخوان آماده ارائه خدمات نام نویسی کارت ملی هوشمند به شهروندان هستند.
مدیرکل ثبت احوال هرمزگان خاطرنشان کرد: ۱۲ هزار کارت ملی هوشمند هم در ادارت پست، ثبت احوال و دفاتر پیشخوان وجود دارد که شهروندان برای دریافت کارت‌ها اقدامی نکرده اند.
صادقی بیان کرد: در صورت مراجعه نکردن شهروندان برای دریافت، کارت‌های صادر شده امحا خواهد شد و دریافت کارت جدید مستلزم ثبت نام مجدد و پرداخت هزینه است.
برچسب ها: کارت ملی هوشمند
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی