امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۰۴۴۴
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۸

واکنش امام جمعه موقت رشت به اعتراض مردم علیه سریال "وارش"

خرداد: امام جمعه موقت رشت خواستار تجدیدنظر در محتوای سریال وارش شد و گفت: مسئولان اعتراضات را شنیدند و امیدواریم برای جبران جریحه‌دار شدن احساسات مردم گیلان اقدامی کنند.

وی به پخش سریال وارش از شبکه 3 اشاره کرد و گفت: یقیناً تعمدی در اتفاقات اخیر نبوده اما شایسته نیست مردم فهیم گیلان که سوابق درخشانی دارند مورد هجمه قرار گیرند و مسئولان مطالبی را به تصویر بکشند که شایسته مردم نباشد لذا درخواست داریم برای پخش ادامه این سریال تجدید نظری در محتوای آن شود.

طیبی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه تشیع ملت ایران مدیون گیلانی‌هاست خاطرنشان کرد: شخصیت‌هایی مثل میرزاکوچک جنگلی و سایر علما همواره در برابر دشمنان کشور ایستادگی و مقاومت کردند و شایسته نیست که مسئولان صدا و سیما نسبت به این موضوع حتی غیرعمدی بی‌توجه باشند.

امام جمعه موقت رشت ضمن تقدیر از اجتماع مردم گیلان علیه این سریال و بیان مطالبات خود از طریق درست که از سوءاستفاده دشمن جلوگیری کرد ابراز داشت: مسئولان اعتراضات را شنیدند و امیدواریم با اتخاذ سیاستی درست برای جبران جریحه‌دار شدن احساسات مردم گیلان اقدامی کنند.
برچسب ها: رشت ، وارش
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی