امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۰۴۷۶
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷
جزئیات تازه از خروج حاتمی‌کیا

شریفی‌نیا در نقش معاون اول

خرداد: در حالی که فیلمبرداری پروژه سینمایی «خروج» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا به تازگی تمام شده، شنیده‌ها حاکی از آن است که محمدرضا شریفی‌نیا در این فیلم نقش معاون اول رئیس جمهوری را ایفا می‌کند.

به گزارش خرداد به نقل از همشهری آنلاین، فیلمبرداری «خروج» ابراهیم حاتمی‌کیا در حالی به تازگی تمام شده که شنیده‌ها از اشارات این فیلم به مسایل سیاسی و اجتماعی روز حکایت دارد. در این میان نقش شریفی‌نیا در فیلم می‌تواند تداعی‌کننده اسحاق جهانگیری باشد. اگرچه  گفته شده است شریفی‌نیا از نظر گریم و بیان در این فیلم شباهتی به جهانگیری ندارد و تنها در صورتی که اشارات سیاسی فیلم مخاطب را به سمت دولت حسن روحانی هدایت کند، می‌توان شریفی‌نیا را هم جهانگیری داستان دانست.

«خروج» داستان سفر اعتراضی تعدادی پنبه‌کار سیل‌زده به تهران و رفتن آنها به نهاد ریاست جمهوری است. فرامرز قریبیان، پانته‌آ پناهی‌ها، فرزاد حسنی، کامبیز دیرباز، جهانگیر الماسی و ... بازیگران این فیلم هستند.
برچسب ها: حاتمی‌کیا ، سینما
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی