امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۰۴۸۸
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱

توضیح محسن هاشمی درباره لایحه ایران۱۴۰۰ و نظر شورایی‌ها درباره استعفای پورسیدآقایی

خرداد: رئیس شورای اسلامی شهر تهران درباره ارسال لایحه شهرداری به شورای شهر در مورد برنامه‌های ایران ۱۴۰۰ توضیح داد.

به گزارش خرداد به نقل از شهرنوشت، محسن هاشمی پیش از آغاز صد و هشتاد و دومین جلسه امروز یکشنبه ۲۴ آذر ماه شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص ایران ۱۴۰۰، گفت: در این باره قرار است، لایحه‌ای از سوی شهرداری تهران به شورای شهر تهران بیاید تا در خصوص اقدامات مدیریت شهری برای هر چه بهتر برگزار کردن برنامه‌های ایران ۱۴۰۰ تصمیم‌گیری شود.

هاشمی درباره جلسه هم‌اندیشی صبح امروز اعضای شورای شهر تهران اظهار کرد: این جلسه بدون حضور شهردار تهران برگزار و در ابتدای جلسه در خصوص اساسنامه تیپ شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه شهرداری تهران صحبت شد. خوشبختانه این اساسنامه به تایید وزارت کشور رسیده و از این پس باید شرکت‌ها بر اساس این اساسنامه فعالیت کنند.

رئیس شورای شهر تهران همچنین درباره استعفای پورسید آقایی، معاون سابق حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران توضیح داد: در این خصوص اعضای شورا صحبت‌هایی را مطرح کردند و عده‌ای از این موضوع نیز ناراحت بودند.

هاشمی در پاسخ به پرسش که آیا به تازگی از مترو استفاده کرده‌اید یا خیر، گفت: بله استفاده کرده‌ام و می‌دانم بعد از گرانی بنزین فوق‌العاده شلوغ‌تر از گذشته شده است.

برچسب ها: محسن هاشمی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی