امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۰۵۳۸
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹

دادگاه آمریکا به پرونده دکتر سلیمانی حکم تبرئه داد

خرداد: معاون کل وزارت بهداشت گفت: دادگاه آمریکا به پرونده دکتر سلیمانی حکم تبرئه داده این یعنی حواشی پیش آمده صحت نداشته است.

دادگاه آمریکا به پرونده دکتر سلیمانی حکم تبریه داد

به گزارش خرداد به نقل از ایلنا، مراسم استقبال از دکتر مسعود سلیمانی استاد و دانشمند ایرانی که به تازگی از زندان آمریکا آزاد شده است بعداز ظهر امروز با محمدتقی احمدی رییس دانشگاه تربیت مدرس، حسین سالار آملی معاون امور بین الملل وزارت علوم  در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.

حریرچی معاون وزارت بهداشت و درمان در ادامه این مراسم بیان کرد: اگر کسی به ما بگوید در خانه خودتان بمانید و تا شب نمی‌توانید از خانه بیرون بروید  احساس سختی می‌کنیم حال این مساله با ابعاد گسترده‌تر برای دکتر سلیمانی پیش آمد.

وی ادامه داد: ما در جریانیم که در ابتدای این دستگیری‌ها پیشنهادهای اغوا کننده‌ای انجام می‌شود اما مقاومت‌های ایشان و مادر محرومشان در این ایام دوری قابل تحسین است. این اتقاق برگ افتخاری است که ایران به سینه اش خواهد زد.

حریرچی بیان کرد: دادگاه آمریکا به پرونده دکتر سلیمانی حکم تبرئه داده این یعنی حواشی پیش آمده صحت نداشته است. دکتر سلیمانی الگویی است که باید از آن بهره برد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی