امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۰۵۳۹
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰

مدیر مسئول سابق خبرگزاری «خبرآنلاین» مجرم شناخته شد

خرداد: در دادگاه امروز مطبوعات، مدیر مسئول سابق خبرگزاری خبر آنلاین به اتهام توهین، نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی و اضرار به غیر با اکثریت آراء در هر دو اتهام مجرم شناخته شد و با اکثریت آراء مستحق تخفیف دانسته شد.

به گزارش خرداد ، در جلسه امروز دادگاه مطبوعات، مدیر مسئول نشریه الکترونیکی صدای میانه به اتهام انتشار مطالب خلاف واقع به اتفاق آرا مجرم شناخته نشد.

در این دادگاه همچنین مدیر مسئول سابق خبرگزاری خبر آنلاین به اتهام توهین، نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی و اضرار به غیر با اکثریت آراء در هر دو اتهام مجرم شناخته شد و با اکثریت آراء مستحق تخفیف دانسته شد.
مدیرمسئول سابق خبرگزاری خبر آنلاین در پرونده دیگری نیز بابت اتهام نشر اکاذیب به قصد اضرار به غیر به اتفاق آرا مجرم شناخته شد و با اکثریت قریب به اتفاق آرا مستحق تخفیف دانسته شد.

لازم به توضیح است که به این پرونده‌های مطبوعاتی در شعبه ۶ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی شقاقی و با حضور اعضای هیئت منصفه دادگاه مطبوعات رسیدگی شد.

 منبع: ایلنا
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی