امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۰۵۶۴
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۸

وزیر کشور لبنان خواستار تحقیق درباره درگیری‌های اخیر بیروت شد

خرداد:در پی درگیری‌های شبانه میان نیروهای امنیتی و تظاهرکنندگان در بیروت که به زخمی شدن شماری از معترضان منجر شد، وزیر کشور لبنان از فرماندهی نیروهای امنیت داخلی خواست به منظور شناسایی طرف‌های مسئول در این درگیری‌ها تحقیقات شفافی در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهد.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه رأی‌الیوم، ریا الحسن، وزیر کشور لبنان از تظاهرکنندگان خواست، نسبت به سوءاستفاده‌ طرف‌ها در راستای اهداف سیاسی خود از اعتراضات به‌حق آنها هوشیار باشند.

وی در ادامه از فرماندهی نیروهای امنیت داخلی خواست به منظور شناسایی طرف‌های مسئول در این درگیری‌ها تحقیقات شفافی در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهد.

منابع اعلام کردند درگیری میان نیروهای امنیتی و معترضان شنبه شب به زخمی شدن تعدادی از آن‌ها منجر شد. تعدادی از زخمی‌شدگان به بیمارستان منتقل شدند. ۲۰ تن از زخمی‌شدگان از نیروهای امنیتی هستند.

به گفته معترضان، پلیس ضدشورش و نیروهای امنیتی شنبه‌شب در بیروت مستقر شدند و تعدادی از معترضان را بازداشت کردند.

اعتراضات در لبنان علیه وضعیت اقتصادی از ۱۷ اکتبر آغاز شده است. به دنبال گسترش دامنه اعتراضات سعد حریری از سمت نخست‌وزیری لبنان استعفا کرد و احزاب لبنانی هنوز به توافقی درباره نخست‌وزیر جدید دست نیافته‌اند.
برچسب ها: وزیر کشور لبنان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی