امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۰۵۷۶
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۱

مهاجم فرانسوی نخستین خروجی تراکتور می‌شود؟

خرداد: کوین فورچونه در تمرینات تراکتور شرکت نمی‌کند و به نظر می‌رسد کار این بازیکن گران قیمت با تراکتور به پایان رسیده است.

به گزارش خرداد ،با توجه به صحبت‌های میر معصوم سهرابی – سرپرست باشگاه تراکتور در برنامه تلویزیونی موج فوتبال، فورچونه به دلیل ناراحتی از نیمکت نشینی، پس از بازی با شاهین شهرداری بوشهر در تمرینات تیم شرکت نکرده و خواستار جدایی از تراکتور است. همچنین سهرابی در صحبت‌هایش به تشکیل کمیته انضباطی در داخل باشگاه و جریمه‌ی این بازیکن اشاره کرد.

البته عملکرد ضعیف فورچونه، باعث شده که هواداران نیز علاقه‌ی چندانی به این مهاجم نداشته باشند و پرشورها از جذب یک مهاجم خارجی با کیفیت به جای فورچونه، استقبال می‌کنند.

با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه، باشگاه‌ها باید با دقت و مطالعه بیشتری به دنبال بازیکنان خارجی بروند تا دیگر شاهد حضور خارجی‌های گران قیمت و بی‌کیفیت در لیگ برتر نباشیم.

به گزارش ایسنا، فورچونه در نیم فصل نخست تنها یک گل به ثمر رسانده و نمایش دلچسبی نداشته است.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی