امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۰۵۹۷
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲

دستگیری عامل اصلی آتش زدن یکی از بانک‌ها در "اصفهان"

خرداد: رئیس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان از دستگیری یکی از عوامل اصلی آتش زدن یکی از بانک‌ها و چراغ‌های راهنمایی و رانندگی در حوادث اخیر خبر داد.

به گزارش خردد به نقل از ایلنا، سرهنگ محمدحسن اسماعیلی ظهار داشت: عده ای از اراذل و اوباش و افراد معاند به بهانه افزایش قیمت بنزین، آشوب هایی در شهر اصفهان ایجاد کردند که موضوع شناسایی و دستگیری این افراد به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: در همین رابطه ماموران پلیس امنیت عمومی اصفهان موفق شدند، یکی از افرادی را که اقدام به آتش زدن یک بانک در اصفهان و تخریب چندین چراغ راهنمایی و رانندگی کرده بود، شناسایی و طی عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کنند.

این مقام انتظامی از دستگیری عامل آتش سوزی و راهبندان یکی از میدان های شهر اصفهان نیز خبر داد و ادامه داد: افراد دستگیر شده پس از روبه رو شدن با مدارک و مستندات پلیس به بزه های ارتکابی اعتراف و برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

به گزارش سایت پلیس، رئیس پلیس امنیت عمومی اصفهان خاطر نشان کرد: شناسایی عناصر اصلی و عوامل تحریک کننده اغتشاشات اخیر به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد و تمامی افراد بزودی دستگیر و به دست قانون سپرده می شوند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی