امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۰۶۹۰
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰

محسن هاشمی: آلودگی هوا و بوی نامطبوع برای مسئولان شهری تکراری شده است

خرداد: رئیس شورای شهر تهران گفت: در هیچ کدام از اتفاقات هفته اخیر تهران شاهد ابتکار عمل و تحرک خاصی از سوی مسئولان شهری نبودیم و گویا این اتفاقات برای مسؤولان تکراری شده است.

به گزارش خرداد به نقل از  ایلنا، محسن هاشمی، رئیس شورای اسلامی شهر تهران در یکصد و هشتاد و دومین جلسه شورای شهر تهران گفت: در هفته گذشته شاهد چند اتفاق تکراری در سطح شهر تهران بودیم. آلودگی هوا در حد ناسالم بود و در کنار این شاهد انتشار بوی نامطبوع هم بودیم و به این موارد باید ازدحام مسافران در حوزه مترو و حمل و نقل عمومی را هم اضافه کرد.

وی افزود: در هیچ کدام از اینها شاهد ابتکار عمل و تحرک خاصی از سوی مسئولان شهری نبودیم و گویا این اتفاقات برای مسؤولان تکراری شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: اینکه مدیریت شهری و به طور کلی مدیریت در کشور دچار روزمرگی شده باشد امر خوبی نیست.

هاشمی تصریح کرد: البته درخصوص‌ بحث بوی نامطبوع قرار است کمیسیون سلامت شورای شهر بررسی هایی انجام بدهد و به ما گزارشی ارایه کند.

رئیس شورای شهر تهران تصریح کرد: البته درخصوص بوی نامطبوع چندین فرضیه وجود دارد اما هیچ کدام از مسئولان دلیل قطعی نگفته اند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی