امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۱۱۵۱
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹

آخرین وضعیت آلودگی هوای تهران

خرداد: هوای تهران  تا امروز اول دی ماه سال 98 روزهای پر دودودمی را تجربه کرده و 4 روز ناسالم برای همه گروه های سنی، 54 روز ناسالم برای گروه های حساس و 194 روز هوای سالم و بالاخره 25 روز پاک داشته است.

به گزارش خرداد، بخش عمده و قابل توجه ای از روزهای ناسالم و آلاینده هوای تهران در همین بازه اخیر بوقوع پیوسته و این هفته هم از ابتدای آن در شرایط خطرناکی قرار داریم و گویا تا انتهای هفته نیز وضعیت بغرنج و بدون بارندگی است.

هم اکنون نیز در لحظه انتشار خبر شاخص آلودگی هوای تهران روی عدد 142 قرار دارد که برای گروه های حساس جامعه ناسالم است و البته به نظر می رسد که تا چند ساعت دیگر این شاخص به نقطه قرمز و ناسالم برای همه گروه های سنی (شاخص 150) و شهروندان برسد، هر چند که پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوا برای 24 ساعت آینده حفظ وضعیت هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.

امروز، اول دی ماه سال 98 نیز شاخص آودگی طی بیست و چهار ساعت روی رقم 139 ایستاده است


نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی