امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۲۳۱۳
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸

آمریکا منتظر ضرب شست ما در سخت ترین شرایط باشد

خرداد: جانشین قرارگاه ثارالله سپاه گفت: خون شهیدان به ویژه حاج قاسم سلیمانی آن چنان وحدت و یکپارچگی ایجاد کرده که سبب وحشت استکبار جهانی شده است.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، سردار اسماعیل کوثری، جانشین قرارگاه ثارالله سپاه در مراسم میثاق جامعه ورزش با شهید حاج قاسم سلیمانی افزود: با درود به ارواح پاک شهدا به ویژه شهدای اخیر که توسط بدترین انسان ها که ادعای حقوق بشر دارند و در راس آنها رئیس جمهور آمریکا به شهادت رسیدند.

وی افزود: حقیقتا باید بگوئیم دل همه ما داغدار شده است، اما قطعا خون این شهیدان آن چنان وحدت و یکپارچگی به وجود آورده که باعث وحشت استکبار جهانی شده است.

سردار کوثری گفت: حاج قاسم تمام هستی خود را برای این ملت و برای احیای دین خدا و پیشرفت کشور فدا کرد و در آخر به آنچه می خواست رسید. ما باید راه او را صادقانه ادامه دهیم و باعث شویم با اعمال خود روح این شهیدان شاد شود و باعث شادی دل مقام معظم رهبری و مردم شویم.

جانشین قرارگاه ثارالله عنوان کرد: از برادران و خواهرانی که در کسوت ورزشکار در وزارت ورزش و دیگر نهادها خدمت می کنند، تشکر می کنم که این مراسم باشکوه را برگزار گردند. ان‌شاءالله بتوانیم کاری کنیم که پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی سربلند و ملت ایران نیز پیروز و موفق باشد.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که پاسخ شما به استکبار جهانی چیست، خاطرنشان کرد: منتظر باشند که بالاخره آن ضربه شَست که در سخت ترین شرایط خواهد بود به آنها نشان داده خواهد شد.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی