امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۲۵۲۹
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱
تعداد نظرات: ۹ نظر

حسن عباسی را تحت الحفظ بستری کنید!

سرویس سیاسی خرداد: تفاوت سلایق و آرا امری طبیعی و بدیهی است، انتقاد سفت و سخت از رقیب و ناهمفکر هم چیز عجیبی نیست، حتی دشنام و لعن رقیب هم می تواند پذیرفتنی باشد اما وقتی کسی سخن از کشتار رقیب سیاسی و مخالف فکری می زند اینجا دیگر جای تامل و خویشتن داری نیست.

به گزارش خرداد، مهم ترین دستاورد، شهادت تلخ و جانسوز سردار سلیمانی برای کشور و نظام و مردم ایران، اتحاد و وحدت همه طیف های سیاسی و فکری با سلایق متفاوت و رویکردهای مختلف است. پس از چندین و چند دهه یکدستی بی سابقه و همپوشانی وثیقی در این برهه زمانی متبلور شده و تاکنون و حداقل در طول چند دهه اخیر این وحدت و همنظری بی سابقه است.

آنچه که چشمان جهانیان را در مراسم تشییع سردار سلیمانی خیره کرده و پایه های امپراطوری زر و زور را لرزاند، همین حضور بی شائبه برآمده از وحدت ملی حول این اتفاق تلخ و تاریخی بود.

ما پاسخ آمریکا را مقتدرانه خواهیم داد و قدرت نظامی خود را به رخ خواهیم کشید اما تعارف که نداریم، ایالات متحده صاحب بزرگترین زرادخانه نظامی جهان است و تکنولوژی نظامی آن از همه قدرت های جهانی چند پله جلوتر، بی گمان بودجه نظامی و ادوات و تسلیحات ما قابل قیاس با ایالات متحده نیست و  در یک نبرد تمام عیار و همسطح از این منظر ما فاصله فراوانی با آمریکا داریم

اما ما با همین حضور ملی و این اتحاد مردمی قطعا و حتما پیروز هر نبردی خواهیم بود تا ایران بر نقشه جهان است و ایرانی زنده اینچنین هم کلامی و همراهی و هم نفسی است که هیچ کس را یارای غلبه بر آن نیست و رمز امنیت و اقتدار و پیروزی ماست.

حال در چنین حال و هوایی دشمن به دنبال چیست؟ رمز نفوذ چیست؟ چه کسانی به دنبال ضربه زدن به این وحدت هستند و چه هدفی دارند؟

حسن عباسی که خود را تحلیل گر می خواند و مواضع عجیب و غریب و مالیخولیایی وی بارها بر سر زبان ها افتاده در اخرین اظهارات مشعشع خود، گفته است:«من به دادستان کل کشور هشدار میدم، اصلاح طلب‌ها دارند با احساسات مردم در قضیه شهادت ‎قاسم سلیمانی بازی میکنند. اگر مردم ریختند این باند اصلاح طلب رو تو خیابون کشتند و تکه تکه کردند نگید که هشدار ندادید»

هر چند این حماقت عریان و این رذالت نمایان در واقعیت و از سوی مردم وقعی نیافته و در اختلاف افکنی میان صفوف متحد ملت آنهم در این برهه زمانی شایسته توجه نیست و راوی به مثابه مجنونی عنان از کف داده سخن می گوید و بر دیوانه نیز حرجی نیست اما این فرمان به کشتار هر چند از سوی احمقی نادان و موقعیت ناشناس هم که باشد باز مسئولیت قضایی و وظیفه ملی را از دوش دادستان و قوه قضاییه برای ورود به این پرونده مرتفع نمی کند و لازم است هر چه سریع تر این جناب دکترینال را تحت الحفظ نه به زندان که به بیمارستان رهنمون کرد تا لااقل خود ایشان تحت درمان قرار گرفته شاید که ارامش و آسایش یابند!

بی شک برای جحالت و حماقت حد و مرزی نیست اما کسانی که علنی امنیت جامعه را هدف گرفته و از تریبون عمومی ترویج به خشونت می کنند آنهم در این برهه و موقعیت زمانی و مکانی که دشمنان ایران براق به کشور و منافع ملی شدند، نباید بری از برخورد قانونی و مواخذه حقوقی باشند.

کاش دادستانی با ورود به این پرونده از انتشار و تکثیر این لجن پراکنی ها در جامعه جلوگیری کرده و نگذارد که احساسات مردم جریحه دار و وحدت آنان مخدوش شود.

 


غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۹
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
2
0
دیوانه و قاتل آندسته اصلاح طلبانی اند که همواره بر خلاف دستور قرآن عاشق رفاقت و مذاکره با خونخواران عالمند
رحیم اب منگل
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
0
1
وای چقدر شما فحش بلدید اما همش عبا شکلاتیتونه
ناشناس
-
|
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
0
2
برای احتیاط یک واکسن هاری هم به او بزنید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۹
0
1
هموطن هستیم،اختلاف سلیقه موضوعی است عادی،انسان فکر دارد وبا توجه به افکار خود نظر می دهد،کسی که نتواند نظر دیگران را تحمل کند نیاز به درمان دارد
علومی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۹
0
1
تئوریسین حجامت نظام، همچنان از حجامتش دفاع میکند پس بر او حرجی نیست!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۹
0
0
علاوه بر زدن واکسن ... او را با زنجیر محکم جابجا کنید چراکه زنجیر پاره کند........
ziba
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۱
1
0
سلام.چون داره مردم را بیدار میکنه باید خاموش کرد.فحش وتوهین هم که باید بهش بدیم.!
محمد
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
1
0
سلام.به نظرتون وقتی که سردار رشید یک ملت رو شهید میکنند اونهم کسی که دوست و دشمن براش احترام قائله و همه میگن انتقام باید بگیریم و شما برادران محترم اصلاح طلب میفرمائید که باید با این دشمن قسم خورده دوست باشیم چه نوع دینیه که دارید نکنه میخواید(بگید با دوستان مروت با دشمنان مدارا؟) خداوکیلی آمریکا دیگه باید چه بلایی سرمون بیاره تا بفهمیم کجای کاریم؟ اصلا کاری هم به آقای عباسی نداریم شما که دنیا دیده اید چرا میخواید به کجا برسید چه کسی رو باید باز ازمون پرپر کنند که به خودمون بیایم و بفهمیم دوست و دشمن کیه؟ خدا عاقبتمون رو به خیر کنه انشاالله
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۳
0
1
بعدها فرزندان یا نوه های ما در تاریخ خواهند خواند که آین مزدبگیر عباسی مزدور و جاسوس موساد بوده است
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی