امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۲۶۶۱
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۶

ابتکار: پیام شهادت «سردار سلیمانی» عزت و سرافرازی مردم ایران بود

خرداد: معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه پیام شهادت سردار سلیمانی پیام عزت و سرافرازی و مقاومت مردم ایران بود، گفت: امروز هر قشری برای به شکست کشاندن تحریم های ظالمانه باید تلاش خود را چند برابر کند.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، معصومه ابتکار عصر امروز در مراسم تقدیر از زنان کارآفرین برتر که در دفتر این معاونت برگزار شد، گفت: یکی از عرصه های مهم موضوع اقتصاد مقاومتی، تلاش و کار بیشتر است.

وی ادامه داد: در این میان تلاش هایی که زنان کارآفرین در عرصه های مختلف از خود نشان می دهند حاکی از داشتن نیروی مقاومت، تلاش و خستگی ناپذیری آنان است. زنانی که سختی های بسیاری در کار و زندگی داشته و با توکل و امید به آینده ای روشن، تجربیات ارزنده ای کسب کرده اند.

به گفته وی، این ریسک پذیری که توام با تجربه و دانش است ارزشمند است، زنانی که از آخرین دستاوردهای علمی بهره برده اند تا بتوانند در بازارهای داخلی و بین المللی رقابت کنند.

ابتکار خاطرنشان کرد: اعتماد به نفسی که زنان در این مسیر برغم سقف های شیشه ای دارند آنان را کمک کرده است تا از مشکلات عبور کنند و مایه سرمشق و الگو برای دیگران باشند.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به پویش «زنان نسل تحریم» اشاره کرد که بسیار هم مورد استقبال قرار گرفته است و افزود: افرادی سعی دارند ناامیدی را در جامعه رواج دهند امیدواریم بتوانیم با قوت آن را خنثی کنیم و زنان با همت توانمندی خود را نشان دهند.

به گفته وی برقراری ارتباطی سازنده میان زنان کارآفرین و دست اندرکاران، از دیگر اقدامات معاونت امور زنان است که با صحبت و نشست های تخصصی با وزیر کار و تعاون و آقای جهانگیری دنبال کردیم تا پیوند حوزه زنان و دولت را تقویت کنیم.

وی در بخش دیگری همچنین تاکید کرد: پیام شهادت سردار سلیمانی پیام عزت و سرافرازی و مقاومت مردم ایران بود، پیام ایستادگی مردم ایران که سالهاست در مقابل ظلم و تعدی و برای آرمانهای متعالی ایستاده اند و در عرصه های مختلف تلاش کرده اند، امروز یقینا هر کسی این مسیر را به نوعی باید ادامه دهد و هر قشری  برای به شکست کشاندن تحریم های ظالمانه در عرصه اقتصادی باید تلاش خود را چند برابر کند.

به گزارش ایسنا، در این مراسم از 20 کارآفرین از 13 استان کشور که با آرای مردمی در بخش شهری و روستایی برگزیده شده‌اند، تقدیر شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی