امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۲۸۱۰
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸

سیلی کوچک ایران، به کل دنیا جرات مقابله با آمریکا را داد

خرداد: فرمانده مرزبانی ناجا گفت: سیلی کوچک ایران، به کل دنیا جرات مقابله با آمریکا را داد و هیمنه پوشالی استکبار جهانی را درهم شکست.

به گزارش خرداد ،سردار قاسم رضایی شامگاه پنجشنبه در مراسم گرامیداشت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش در مسجد جامع شناط ابهر افزود: شهادت حاج قاسم سلیمانی موجب وحدت در جهان اسلام به ویژه در کشورهای منطقه شد چرا که قبل از شهادت ایشان در عراق، سوریه و ایران آتش فتنه بر افروخته شده بود.
وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص ویژگی های سردار سلیمانی، تصریح کرد: شهادت حاج قاسم سلیمانی یک اتفاق بی نظیر در جهان اسلام بود و حقا که لقب مالک اشتر زمان تنها برازنده این سرباز ولی فقیه و وطن است.
سردار رضایی تاکید کرد: اتفاقات بعد از شهادت ایشان کل جهان را تحت تأثیر قرار داد که ایجاد وحدت در جهان اسلام، مصوبه بسیار مهم مجلس عراق برای خروج نظامیان تروریست آمریکایی، تشییع بی نظیر پیکر شهید و همرزمانش و در نهایت خنثی سازی بسیاری از فتنه های برنامه ریزی شده از مهمترین آن است.
فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به هدف قرار دادن پایگاه عین الاسد عراق توسط سپاه پاسداران بیان کرد: مهم تر از تلفات جانی و تسلیحاتی وارد شده بر نیروهای تروریستی آمریکایی ها شکسته شدن هیمنه پوشالی آنهاست که دیگر قابل برگشت نیست و به کشورهای جهان جرات مقابله با آمریکا را می دهد.
وی بیان کرد: درکنار حزن و اندوه از دست دادن سردار پر افتخار جهان اسلام باید پیام وی را بشناسیم و به آن عمل کنیم که این وظیفه همه مردم و مسلمانان است.
سردار رضایی افزود: مومن واقعی خداوند بودن، انس با قرآن و عمل به دستورات آن، مطیع محض ولی فقیه بودن، دشمن شناسی، مراقبت از تفرقه افکنی دشمن، انقلابی بودن، شجاع و مدبر بودن از مهمترین پیام های شهید سلیمانی و همه شهدا است که ما باید این پیام را بگیریم و به آن عمل کنیم.
وی ادامه داد: هر فردی می خواهد انتقام سخت از آمریکای تروریست و دشمنان اسلام بگیرد باید ادامه دهنده راه شهدا در مسیر ولایت فقیه باشد.
سردار رضایی خاطرنشان کرد: شهادت سپهبد سلیمانی به جهان اسلام و کشور عزت داد و امروز تمام دنیا ایران را با نام شهید سلیمانی، امام خمینی و امام خامنه‌ای می شناسند.
برچسب ها: آمریکا
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی