امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۳۰۲۲
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳
تعداد نظرات: ۲ نظر

تجمع طلاب و دانشجویان بسیجی در مقابل سفارت انگلیس

خرداد: جمعی از دانشجویان و طلاب بعد از ظهر امروز (یکشنبه) در پی حضور سفیر انگلیس در تهران در تجمع شب گذشته دانشجویان مقابل دانشگاه امیرکبیر، در مقابل سفارت این کشور در تهران تجمع کردند.

به گزارش خرداد از ایسنا، بسیاری از دانشجویان، طلاب و مردم با انتشار پیام‌ها و پست‌هایی در فضای مجازی به حضور شنبه شب سفیر انگلیس در تجمه مقابل دانشگاه امیرکبیر اعتراض کردند. همچنین دانشجویان و طلاب در برخی از پست‌های خود در فضای مجازی از برگزاری تجمع در مقابل سفارت انگلیس خبر دادند.

بر اساس آنچه اعلام شده است، این تجمع با عنوان "تجمع مردمی خونخواهان شهدای مقاومت" برگزار می شود.

تجمع کنندگان با در دست داشتن پرچم‌های یا حسین شعارهایی چون  سفارت انگلیس تعطیل باید گردد، مرگ بر انگلیس، حاج قاسم شهیدم راهت ادامه دارد، مرگ بر آشوبگر، الله اکبر، مرگ بر فتنه‌گر، هیهات من‌الذله ،  علیه انگلیس سردادند.
این تجمع در حالی انجام می‌شود که نیروهای پلیس مقابل سفارت حضور دارند و تجمع کنندگان نیز با حفظ نظم در خیابان مقابل سفارت جمع شده‌اند.

تجمع کنندگان همچنین در حالی که شعار می‌دادند نه سازش نه تسلیم نبرد با آمریکا، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست ، مرگ بر ضد ولایت فقیه، سفیر انگلستان حامی اشوبگران،  سفیر انگلستان اخراج باید گردد، روباه پیر مکار گمشو برو دغلکار، دانشجوی عزا دار دشمن هر چی کفتار، هموطن تسلیت تسلیت، تصاویر سردار شهید سلیمانی و پلاکاردهایی دست نویس در دست داشتند.

این خبر تکمیل می‌شود.

غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۲
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
0
0
وای باز اینها هزینه سازیشون شروع شد.....
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
0
0
هرروز 50 نفر در جاده ها کشته می شوند که قریب به اتفاق آنها خطای انسانی است؟ ما راننده ها حق داریم خطا کنیک و دیگران نه ؟
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی