امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۳۱۳۴
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۲

وانت‌بارها برای دریافت سهمیه سوخت ثبت نام کنند

خرداد: معاون حمل و نقل جاده‌ای اداره کل راهداری، حمل و نقل جاده‌ای کردستان گفت: رانندگان و صاحبان انواع وانت‌بارها برای دریافت سهمیه سوخت خود به صورت پیمایشی تا پایان دی ماه جاری مهلت دارند در سامانه ثبت نام کنند.

به گزارش خرداد ،سید عبدالرحمن حسینی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رانندگان می‌توانند به صورت حضوری و غیر حضوری نسبت به ثبت نام خود برای دریافت سوخت پیمایشی از طریق سامانه در نظر گرفته شده، اقدام کنند.

وی افزود: ثبت نام حضوری در دفاتر انجمن‌های صنفی رانندگان، ادارات راهداری، حمل و نقل جاده‌ای شهرستان‌ها و نام‌نویسی غیر حضوری نیز در قسمت خدمات غیر حضوری پرتال سامانه کارت هوشمند به آدرس www.smartcard.rmto.ir‌ انجام می پذیرد.

معاون حمل و نقل جاده‌ای اداره کل راهداری، حمل و نقل جاده‌ای کردستان با بیان اینکه تا کنون در این استان یک هزار و ۷۰۰ نفر جهت استفاده از این خدمت ثبت نام کرده‌اند، اضافه کرد: بر اساس قوانین و مقررات موجود در بخش حمل و نقل هرگونه فعالیت در زمینه حمل و نقل برون شهری کالا منوط به استفاده از اسناد حمل است.

حسینی یادآرو شد: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به منظور ساماندهی و ایجاد انتظام در نحوه بهره برداری و تردد وانت بارها در جاده های برون شهری، ارتقای سطح ایمنی در جاده های کشور، ساماندهی ناوگان وانت بار فعال در حمل و نقل برون شهری را با تسهیل شرایط اخذ کارت هوشمند راننده و ناوگان در دستور کار قرار داده است.

مقرر شده است تخصیص سهمیه سوخت به وانت بارها بر اساس پیمایش ثبت شده در اسناد حمل صورت پذیرد، لذا کلیه رانندگان و مالکین وانت بار برای فعالیت در جاده های برون شهری بایستی اسناد حمل وانت بار  کارت هوشمند راننده، کارت هوشمند وانت بار و بارنامه دریافت نمایند.

برگ سلامت جسمی و روحی، ارائه گواهی عدم اعتیاد، ارائه گواهی عدم سوء پیشینه پس از ثبت نام از متقاضیان از جمله  مدارکی است که از رانندگان اخذ می‌شد.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی