امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۳۱۸۱
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹

شبکه قدیمی آمریکایی در عراق بسته می شود

خرداد: منابع خبری بامداد سه‌شنبه گزارش دادند؛ شبکه آمریکایی «الحره» قصد دارد دفتر خود را در بغداد تعطیل کند.

به گزارش خرداد از ایرنا، یکی از کارکنان دفتر شبکه الحره در بغداد به خبرنگار روسیا الیوم گفته است که دوشنبه شب از مدیریت شبکه در واشنگتن درباره بسته شدن دفتر بغداد و اخراج نیروهای این شبکه ایمیلی دریافت کرده است.

بر اساس این گزارش، در محتوای این ایمیل آمده است: به دلیل افزایش نگرانی نسبت به جان شما تصمیم گرفتیم که پانزدهم ماه آینده، آخرین روز کاری شما باشد. از تلاش شما قدردانی می‌کنیم و اگر تصمیم بگیریم که مجدداً در بغداد کار کنیم با شما تماس خواهیم گرفت؛ کما اینکه حقوق شما هم تضمین شده است.

اتحادیه رادیو تلویزیون‌های عراق پیش‌تر با صدور بیانیه‌ای شبکه آمریکایی الحره را بخشی از پروژه ضد عراقی آمریکا دانسته بود.

تلویزیون عرب زبان الحره با هزینه وزارت امور خارجه آمریکا در ۲۰۰۴ فعالیت خود را آغاز کرد و بیشتر با اهداف فتنه انگیزی میان گروه‌های عراقی و مردم این کشور تشکیل شد.

برچسب ها: آمریکا ، عراق
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی