امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۳۱۹۳
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲

وزیر خارجه روسیه:در روابط ایران و آمریکا دخالت فیزیکی نمی کنیم!

خرداد: سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه گفت: روسیه قصد مداخله در روابط بین ایالات متحده و ایران را ندارد؛ اگر این به معنای برخی اقدامات فیزیکی تلقی شود.

به گزارش خرداد از اسپوتنیک، سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه گفت: روسیه قصد مداخله در روابط بین ایالات متحده و ایران را ندارد؛ اگر این به معنای برخی اقدامات فیزیکی تلقی شود.

وی گفت: ما نمی خواهیم به تعبیر شما در روابط بین ایالات متحده و ایران مداخله کنیم، اگر مداخله به معنای هرگونه عمل فیزیکی باشد.

اوضاع خاورمیانه طی هفته‌های اخیر به شدت بدتر شده است. پس از اعتراض در سفارت آمریكا در عراق كه واشنگتن تهران را مقصر دانست، ارتش آمریكا ژنرال ایرانی قاسم سلیمانی را هنگام حضور در عراق ترور کرد. ایران با حمله به پایگاه هایی در عراق، جایی که سربازان آمریکایی در آن مستقر بودند واکنش نشان داد، اما در اثر شلیک موشک هیچ کس زخمی نشد. پارلمان عراق پس از ترور سلیمانی خواستار خروج نیروهای خارجی از این کشور شد.

برچسب ها: روسیه ، ایران ، آمریکا
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی