امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۳۲۱۵
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱
تعداد نظرات: ۴ نظر

واکنش 3 مجری تلویزیون به اظهارات عجیب و جنجالی مجری زن شبکه افق/تصاویر

خرداد: سیاوش صفریان‌پور، اکبر نبوی و المیرا شریفی‌مقدم به اظهارات زینب ابوطالبی در شبکه افق واکنش نشان دادند.

به گزارش خرداد از خبرآنلاین، اکبر نبوی نوشت: «خواهر محترم! شما می‌توانی در صفحه یا صفحات شخصی خود، هر چه می‌خواهی بگویی، بنویسی و منتشر کنی، اما حق نداری در رسانه رسمی کشور، برای معترض یا حتی آشوبگر، حکم به رفتن از ایران بدهی...»

در همین رابطه سیاوش صفریان‌پور نوشت: «این {تکه از اجرای تلویزیونی زنده} هم نوع دیگری از خطای انسانی است. تفاوتش در این است که آدم را در جا نمی‌کشد. از طرف خودم از تمام مردم سرزمینم عذرخواهی می‌کنم.»

دیگر مجری تلویزیون که در این باره واکنش نشان داد، المیرا شریفی‌مقدم بود. او نوشت: «من هم به جای ایشون معذرت می‌خواهم.»

زینب ابوطالبی در برنامه‌ای که در روز تشییع شهید حاج قاسم سلیمانی پخش می‌شود، می‌گوید: «من تأکید دارم که ما جنگ‌طلب نیستیم اما گفتمانی که به آن باور داریم اقتضائاتی دارد و گاهی می طلبد که ما حماسی و جهادی زندگی کنیم؛ گاهی که البته شاید بیش از گاهی. و من به شدت اعتقاد دارم که باید یک خرده دوز این جدیت را در زندگی‌مان و فاصله گرفتن از بعضی مادیت‌هایی که تابحال خیلی درگیرش شده‌ایم به دلایل مختلف، در این چهل سال متأسفانه برخی ترویجش کردند و خواستند که یک زندگی نه سیخ بسوزد و نه کباب را برای ما درست کنند که یک حد میانه معتدل به نظر عاقلانه برای ما تفسیر و تبیینش کردند.

اما به برکت خونی که ریخته شد ما یک تکان جدی خوردیم که یا باید آن حرف‌ها را ببوسیم و کنار بگذاریم، ببخشید شاید توی دوربین من نباید این حرف را بزنم ولی اگر کسی اعتقاد ندارد، جمع کند از ایران برود.  برود همان جاهایی که همان رفاه و همان مدل زندگی را دارد و اگر اعتقاد داریم به نظرم باید جدی به میدان بیاییم. 

به نظرم امروز نشان دادیم که همه ما ایرانیان به یک مدل زندگی سلحشورانه احتیاج داریم و آن مدل را نیاز داریم....»

غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۴
الماسی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
0
0
این خانم مجری حالا از روی ناراحتی چنین غلطی کرده است ، ایران مال همه ایرانیان است ،
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
0
0
در یک کلمه برو بمیر
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
0
0
بعد از چند روز ایشون هنوز از این گستاخی که به ساحت ملت بزرگ ایران کرده عذر خواهی نکرده . و افراد دیگری به دلیل عمق نفرت افکنی اعتقاد این خانم عذر خواهی کرده اند شاید علاوه بر اخراج ایشون تعطیلی شبکه افق پاسخی به خشم مردم باشد. که اگر نشود یعنی سیاست صدا وسیما همین است که این خانم گفته است.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۷
0
0
مملکت را باید به معنای واقعی با تدبیر اداره کرد نه با شمشیر.این تفکرات داعشی و ضد مرام و معرفت شیعی راه بجائی نمیبرد.امثال این مجری بیسواد و بی خرد را نباید در تلویزیون راه دهند تا چه ررسد به آنتن زنده .
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی