امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۳۳۴۷
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۶

معاون وزیر ورزش: ۳۰ درصد اعتبار حق پخش به ورزش داده می‌شود

خرداد: معاون وزیر ورزش و جوانان گفت:‌ یکصد میلیارد تومان معادل ۳۰ درصد از اعتبار حق پخش تلویزیون نصیب ورزش و فوتبال می‌شود.

«جمشید تقی‌زاده» با اعلام این خبر افزود: با تلاش «مسعود سلطانی‌فر» وزیر ورزش و جوانان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و همکاری سازمان صدا وسیما، مصوبه خوبی برای حق پخش تلویزیونی در کمیسیون تلفیق تصویب شد.

تقی زاده درباره میزان پولی که از ردیف حق پخش تلویزیونی نصیب ورزش کشور می‌شود، گفت: اعداد درآمد صدا وسیما از محل تبلیغات زیاد است ولی پیش بینی این است حداقل یک صد میلیارد تومان سال آینده از محل حق پخش تلویزیون نصیب ورزش و فوتبال شود.

مسوول پیگیری واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس افزود: پیشنهاد اولیه و بهتر ما تقسیم ۵۰-۵۰ درآمد تلویزیونی از محل حق پخش بود ولی در کمیسیون تلفیق مجلس مصوب شد ۳۰ درصد اعتبار حق پخش تلویزیونی به وزارت ورزش و ۷۰ درصد به سازمان صدا وسیما پرداخت شود.
برچسب ها: جمشید تقی‌زاده
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی