امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۳۳۵۴
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۲

انهدام پادگان استراتژیک داعش در حمله جنگنده‌های عراقی

خرداد: نیروی هوایی عراق امروز (چهارشنبه) حمله‌ای را در رشته‌ کوه‌های حمرین در شمال بغداد صورت داد که طی آن پادگان استراتژیک داعش را منهدم کرد.

به گزارش خرداد، ایسنا به نقل از سایت شبکه سومریه نیوز، گروه اطلاع‌رسانی امنیتی وابسته به ارتش عراق امروز اعلام کرد، جنگنده‌های اف ۱۶ عراق در راستای نابودی باقی‌مانده‌های داعش در این کشور پادگان استراتژیک این تشکیلات تروریستی را در محدوده رشته‌ کوه‌های حمرین که سه استان شمالی و شرقی این کشور را به هم متصل می‌کند، منهدم کردند.

این گروه اعلام کرد، این بمباران کشته شدن عناصر تروریستی داعش که داخل این پادگان بودند را در پی داشت. داعش از این پادگان برای آموزش نیروهای تروریستی خود استفاده می‌کرد.

رشته کوه‌های حمرین در استان‌های صلاح‌الدین، کرکوک و دیالی در شمال و شرق این کشور کشیده شده و از مهمترین مناطقی است که داعش برای مخفی شدن در داخل حفره‌های کوه‌ها از آن استفاده می‌کند.
برچسب ها: داعش
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی