امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۳۳۷۱
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۵

احتمال رونمایی از طرح "معامله قرن" قبل از برگزاری سومین انتخابات اسرائیل

خرداد:مشاور امنیت ملی کاخ سفید به صورت ضمنی به احتمال رونمایی طرح "معامله قرن" کمی قبل از برگزاری سومین انتخابات کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) اشاره کرد.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، رابرت اوبراین، مشاور امنیت ملی آمریکا به صورت ضمنی به احتمال رونمایی طرح صلح آمریکایی موسوم به "معامله قرن" قبل از برگزاری سومین انتخابات کنست که قرار است در دوم ماه مارس (۱۲ اسفند) برگزار شود، اشاره کرد و همزمان با این امر عبدالله دوم، پادشاه اردن در پاسخ به سوال خبرنگاران در این خصوص گفت: باید به جنبه مثبت این موضوع نگاه کرد.

بر خلاف مواضع رسمی آمریکا در گذشته، اوبراین گفت: زمان رونمایی طرح "معامله قرن" با حل و فصل بحران سیاسی داخلی اسرائیل ارتباطی ندارد.

وی ادامه داد: فکر نمی‌کنم رونمایی از "معامله قرن" به زمان انتخابات مربوط باشد.

مشاور امنیت ملی کاخ سفید همچنین گفت: دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا به دنبال راه‌حلی برای درگیری میان اسرائیلی‌ها و فلسطینیان است که طولانی‌مدت و ادامه‌دار باشد و ما اقداماتمان را با سیاست داخلی اسرائیل یا فلسطینیان هماهنگ نمی‌کنیم.
برچسب ها: معامله قرن
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی