امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۳۳۹۴
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۶

اقدام غیر دیپلماتیک آلبانی در قبال دیپلمات‌های ایران

خرداد: وزارت خارجه آلبانی روز چهارشنبه از اخراج او تن از دیپلمات‌های ایرانی خبر داد و مدعی شد که این دو نفر فعالیت‌های غیر مرتبط با اقدامات دیپلماتیک داشتند.

به گزارش خرداد به نقل از ایرنا ،آلبانی دیلی نیوز، براساس بیانیه وزارت امور خارجه آلبانی دو تن از دیپلمات‌های ایرانی به دلیل فعالیت های غیر مرتبط با وظیفه دیپلماتیک از آلبانی اخراج شده‌اند. 
وزارت امور خارجه آلبانی دلیل اخراج دیپلمات‌های ایرانی را فعالیت‌های غیرمرتبط نسبت به جایگاه دیپلماتیک معرفی کرده است. 
در دسامبر سال ۲۰۱۸ نیز دولت آلبانی دو دیپلمات ایرانی دیگر را به دلیل "نقض وضعیت دیپلماتیک " با اخلال در فعالیت‌های غیرقانونی نامشخص که امنیت کشور را تهدید می‌کرد اخراج کرد. 

آلبانی از سال ۲۰۱۳ به درخواست آمریکا و سازمان ملل متحد پذیرای حدود سه هزار تن از اعضای سازمان منافقین شده که پیش‌تر در خاک عراق مستقر بودند.
گروهک تروریستی منافقین در سالهای بعد از انقلاب اسلامی به دلیل انجام عملیات تروریستی و به شهادت رساندن تعداد زیادی از مقامات ارشد انقلابی از ایران فرار و در عراق نقل مکان کرده و مورد استقبال و پناه صدام حسین دیکتاتور سابق این کشور قرار گرفتند.

آخرین گروه از نیروهای گروه منافقین سپتامبر (مهرماه) سال ۲۰۱۶ خاک عراق را ترک کردند.
برچسب ها: آلبانی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی