امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۳۳۹۵
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۷

سی ان ان: دولت ترامپ از ارائه گزارش در مورد ترور سردار سلیمانی طفره می‌رود

خرداد: شبکه سی ان ان روز چهارشنبه فاش کرد که دولت ترامپ پس از عملیات ترور و شهادت سردار سلیمانی تا کنون سه بار از ارائه گزارش این عملیات به کنگره و مجلس نمایندگان اجتناب کرده است. 

به گزارش خرداد به نقل از ایرنا ،براساس گزارش سی ان ان، کاخ سفید به طور ناگهانی سه جلسه طبقه‌بندی شده برای ارائه گزارش به کنگره در مورد ترور سردار سلیمانی و بحران جاری با ایران را لغو کرده است. 
نمایندگان سنا و مجلس نمایندگان به سی ان ان گفتند که وزارت امورخارجه آمریکا دو جلسه توجیهی را که برای روز چهارشنبه تعیین کرده بود به طور ناگهانی لغو کرد.  
به گفته مقامات دفاعی آمریکا، پنتاگون همچنین جلسه توجیهی طبقه‌بندی شده روز پنجشنبه در مورد ایران را برای کمیته خدمات مسلح مجلس نمایندگان به دلیل مسائل برنامه ریزی لغو کرده است. 
سخنگوی پنتاگون گفت: وزارت دفاع در تلاش است که زمان انجام جلسه توجیهی را تعیین کند.  
سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده شهید سپاه قدس و ابومهدی المهندس معاون سازمان نیروهای مردمی عراق به همراه ۸ نفر دیگر بامداد جمعه ۱۳ دی ماه جاری در مسیر فرودگاه بغداد به دستور «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا و با پهپادهای وزارت دفاع این کشور (پنتاگون) ترور شدند و به شهادت رسیدند. 
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی