امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۳۵۱۳
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰

نخستین گروه ورزشکاران زورخانه‌ای خارجی وارد بجنورد شدند

خرداد: نخستین گروه ورزشکاران خارجی شرکت‌کننده در سومین دوره مسابقات جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی روز جمعه، ۲۷ دی‌ماه وارد بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی شدند.

نخستین گروه ورزشکاران زورخانه‌ای خارجی وارد بجنورد شدند

سرپرست فنی این دوره از مسابقات به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بر این اساس ۱۰ نفر از ورزشکاران کشورهای کره جنوبی، اوکراین، زیمباوه و تاجیکستان به عنوان نخستین تیمهای حاضر در این رقابت ها به بجنورد وارد شدند.
الیاس امیرآبادی افزود: ورزشکاران دیگر کشورهای شرکت کننده نیز بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته تا فردا به بجنورد سفر خواهند کرد.
وی یادآور شد: در مجموع ۱۰۰ ورزشکار از ۲۳ کشور در این دوره از مسابقات در قالب ۲ گروه ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی در بجنورد به رقابت می پردازند.
وی لهستان، استونی، ترکیه، قبرس، مجارستان، کره جنوبی، اوکراین، گرجستان، آذربایجان، بنگلادش، هندوستان، اندونزی، ترکمنستان، قزاقستان، تاجیکستان، ازبکستان، عراق، افغانستان، تانزانیا، اوگاندا، زیمباوه، کامرون و ایران را از کشورهای شرکت کننده در این مسابقات اعلام کرد.
امیرآبادی افزود: این ورزشکاران در رشته های مختلف سنگ، کباده، میل سنگین، میل بازی، چرخ چمنی و چرخ تک نفره ورزش های زورخانه ای و نیز کشتی پهلوانی با هم به رقابت خواهند پرداخت.
وی گفت: شروع مسابقات تیمی زورخانه ای و همزمان با آن مسابقات سنگ گیری، مسابقات تیمی هنرهای فردی کشتی و ادامه مسابقات در رشته هنرهای فردی و تیمی و سکوی رشته تیمی ۳۰ دی ماه خواهد بود.
وی اظهار داشت: مسابقات کشتی پهلوانی و مهارت های فردی و ادامه مسابقات در رشته کشتی پهلوانی و مهارت های فردی و سکوی مهارت های فردی نیز اول بهمن ماه و مسابقات کشتی پهلوانی و مسابقه پایانی کشتی و اختتامیه سکوی کشتی پهلوانی و آیین اختتامیه مسابقات دوم بهمن ماه است.
سومین دوره مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی ۲۸ دی تا دوم بهمن ماه در سالن ورزشی دانشگاه دولتی بجنورد برگزار می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی