امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۳۵۶۹
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱

سفره غیر منتظره دیپلمات های عالیرتبه کره ای/تحول مهم در کره شمالی در جریان است؟

خرداد:نمایندگان کره شمالی در چین و سازمان ملل به پیونگ‌یانگ بازگشتند.

به گزارش خرداد از ایلنا به نقل از خبرگزاری یونهاپ، نمایندگان کره شمالی در چین و سازمان ملل امروز -‌شنبه- به پیونگ‌یانگ بازگشتند؛ امری که احتمال تغییر رویه کره‌شمالی در زمینه مذاکره با آمریکا را بالا می‌برد. 

این منبع اعلام کرد که «جی جایی-ریونگ» سفیر کره‌شمالی در چین و «کیم سانگ»، نماینده کره شمالی در سازمان ملل امروز صبح فرودگاه بین‌المللی پکن را به مقصد کره شمالی ترک کردند. 

از سوی دیگر، سفرای کره شمالی در آنگولا و سنگاپور نیز در فرودگاه دیده شده‌اند؛ امری که احتمال دیدار رؤسای دیپلماتیک کره‌شمالی در پیونگ‌یانگ را بالا می‌برد. در پروازی که به مقصد پیونگ‌یانگ حرکت کرد، حدود ۱۰ دیپلمات کره‌شمالی حضور داشتند. 

هنوز دلیل این سفر مشخص نیست، اما این منبع آگاه اعلام کرد که این احتمال وجود دارد که در دیدار میان سفرای خارجی کره‌شمالی، استراتژی مذاکره شمالی مطرح شود.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی