امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۳۵۹۱
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵
تعداد نظرات: ۴ نظر

هزینه سازی آیت الله علم الهدی برای کشور و انقلاب در روزهای حساس!

سرویس سیاسی خرداد: هیچ کس در هیچ منصب و لباسی در هیچ جایگاه و مرتبه ای در هیچ موقعیت و جایگاهی فراتر از کشور، مردم، منافع ملی و حیثیت و آبروی نظام در عرصه جهانی و داخلی نیست و هیچ فرد و جریانی ولو با هر نمایه و عنوانی بالاتر از کیان کشور و منافع ملی و نظامی نیست که حاصل خون هزاران شهید و ایثار و فداکاری مردمی است که بیش از چهار دهه است در برابر همه فشارها ایستاده اند تا این نهال نوپا تبدیل به درختی تناور شود.

به گزارش خرداد، متاسفانه این روزها که در موقعیتی حساس و تعیین کننده قرار داریم و مواجهه دشمنان ایران با کشورمان به نقطه عطفی تاریخی رهنمون شده عده ای در داخل با حرف ها و گفتارهای خود به جای آنکه تقویت کننده اتحاد و همدلی بوده و در برابر دشمن قهار و مکار بیرونی به نحوی عمل کرده و سخن بگویند که دشمنان را مایوس و مقهور کند، با حرف ها و گفتارهای خود ناخواسته آب به آسیاب دشمنان قسم خورده ایران ریخته و زمینه سوء استفاده آنان برای تهییج افکار عمومی جهانی علیه کشورمان در داخل و خارج را فراهم کرده و برای آنان خوراک می سازند، سخنانی که جز وهن نظام و انقلاب و ایران نیست.

ساده و صریح و بی پرده می پرسیم و می گوییم که چرا آیت الله علم الهدی که سمت امام جمعه شهر مقدس مشهد را دارند چرا از این تریبون مقدس حرف هایی می گویند که دستمایه و خوراک مانور دشمنان علیه منافع ایران و انقلاب را فراهم می کند؟؟

از ماجرای غائله دی ماه 96 بگذریم که در مشهد و توسط برخی خودی ها کلید خورد و منجر به آن حوادث و وقایع تلخ و هزینه ساز شد، چندی پیش اظهارات ایشان در خصوص کشور عراق و جبهه مقاومت و انتساب آنان به ایران بلافاصله زیر نویس شده و به شکل فراگیری در جهان عرب و توسط شبکه کاربران وابسته به سعودی دست به دست شده و آنچنان تاثیر عمیقی بر مردم منطقه و عراق گذاشت که از فردای آن روز موج شعارها و تظاهرات در عراق به جای هدف گیری دشمنان ایران به سمت و سوی کشورمان چرخید و همه کارشناسان منطقه ای فارغ از گرایش و منش سیاسی بر اشتباه بزرگ رخ داده در این اظهارات که موجب سوء استفاده دشمنان قسم خورده ایران در منطقه شد، صحه می گذراند.

حالا اما با گذشت چندی از آن سخنرانی هزینه ساز، دوباره یک اظهار نظر غیر حساب شده حضرت ایشان، دستمایه تبلیغات منفی و سوء استفاده دشمنان ایران در سطح جهانی شده است. آیت الله علم الهدی در تجمعی سیاسی در تهران، با صراحت می گویند که سفیر انگلیس را باید قطعه قطعه کرد!

کاری نداریم که وزارت خارجه مسئول رسیدگی به این پرونده است، کاری نداریم که سفیر انگلیس چه غلطی کرده!! کاری نداریم که آقای علم الهدی از سر دلسوزی و غیرت انقلابی این سخنان را گفته مهم آنست که فرمان به قتل و قطعه قطعه کردن یک دیپلمات آن هم توسط چهره ای که سمت امامت جمعه مشهد را دارد و از شخصیت های مطرح نظام به شمار می آید، ولو که بی هیچ منظور مشخص و ما به ازای بیرونی هم گفته شده باشد، دستمایه تبلیغات شرورانه طرف های غربی و به خصوص همین انگلیس خبیث شده است!

سفیر انگلیس به اذعان وزارت خارجه این کشور برای انجام یک سفر از پیش تعیین شده و وفق برنامه کاری خود به انگلیس رفته بود اما به محض بازتاب رسانه ای این ویدئو در شبکه های اجتماعی، رسانه های تندرو غربی مدعی شدند که سفیر انگلیس از ترس تهدید جانی خود خاک ایران را ترک کرده است!!

حال البته باید منتظر ماهیگیری و سیل تبلیغات منفی این رسانه ها علیه کشورمان در آینده نزدیک هم باشیم و از همه بدتر آنست که عطف به این ویدئو و ترجمه آن برای شهروندان غربی چه تصویری از کشور و انقلاب و نظام ما پیش روی آنان ترسیم می شود؟؟

کشوری که مظلومانه آماج فشار تحریم و حالا ترور هم هست، کشوری که در عین همه فشارها و تحریکات و تحرکات عقلانی و خردمندانه پاسخ می دهد و انتقام مقتدرانه خود را هم مزین به عقلانیت و هوشمندی می کند و دشمن را ناکام در پیش برد سناریوهای خطرناک خود می کند، اینگونه با یک سخن و حرف غیر حساب شده هزینه های فراوان در افکار عمومی خارجی خواهد داد و سئوال اینست که چه کسی در این میان پاسخگوست؟؟؟

فقط یک اظهار نظر سفیر آمریکا در آلمان را پیرامون این سخنان آیت الله علم الهدی ببینید:؛ "ریچارد گرنل" سفیر آمریکا در آلمان که دیدگاهی بسیار نزدیک به تندروهای جمهوریخواه آمریکایی علیه ایران دارد، با انتشار فیلم اظهارات علم الهدی درباره سفیر انگلیس در توییتر، نوشت: این اظهارات را نمی‌شود نادیده گرفت. حرف‌های ایشان باید بلند در آمریکا، اروپا و همه‌جا پخش شود. اینها دیگر قابل چشم‌پوشی نیستند."

چرا باید اینگونه و به ثمن بخس برای کشور و نظام هزینه سازی شود؟ چرا باید کشور در این بحبوحه سخت و کارزار پر تنشی که در آن قرار دارد، از جبهه خودی های درونی متحمل این هزینه ها شود و آیا کسی پاسخگو هست؟؟؟؟

   
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۴
حسن کریمی
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
1
0
خفه شدید شما اصلاحاتی ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
0
1
ازکی تا حالا ایشان ایت الله شده اند؟ قبل از انقلاب ایشان روضه خوان درمجالس ختم مسجد امام صادق در کوچه شهرام خیابان شهباز جنوبی بود که مسجد حد اکثر برای صد نفر جا نداشت.
ریاحی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
0
1
امروز یا فردا توسط پدر خانم عزیز ایشان به دادسرا احضار که شدی یاد می گیری دیگه بر علیه معظم له چیزی ننویطی فعلا ساک و لوازم ضروریت را بردار برای ششم زندان رجایی شهر
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۱
0
0
این ......... ....
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی