امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۳۶۵۷
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۲

آقای شهردار محترم باز هم غافلگیر شدید؟؟

سرویس اجتماعی خرداد: تهران صبح امروز 29 دی ماه سال 98 دوباره سفید پوش شده و بارش نعمت الهی هوای تهران و روح و روان شهروندان را جلا داد.

به گزارش خرداد، مردم تهران که طی چند سال اخیر با کاهش نزولات جوی روبرو بوده و روزهای برفی کمی را در خاطر دارند امسال در چند نوبت شاهد بارش برف و سفیدپوش شدن پایتخت شده اند.

اولین برف زمستانی البته در پائیر و صبح روز 25 آبان ماه تهران را سفید پوش کرد و البته نکته جالب آن بود که شهرداری تهران به خصوص در مناطق 1 و 3 که حجم بارش ها نیز زیاد بود، عملا هیچ اقدامی در مسیر تسهیل رفت و آمد شهروندان انجام نداد و وضعیت بسیار بغرنجی در ترافیک و عبور و مرور شهروندان ایجاد شد.

شهردار تهران در آن برهه با عذرخواهی از مردم گفت که به علت حجم شدید بارش ها طی چند ساعت منجر به صبح این وضعیت رقم خورده و عوامل شهرداری غافلگیر شده اند!!

البته یکی از معاونان شهرداری هم در اظهارنظری مشعشع گفته بود که نمی توانیم برف ها را با گلوله بزنیم!

چند روز پیش اما پس از بارش صبح گاهی عوامل شهرداری حضوری به موقع داشته و با شن ریزی معابر مانع انسداد ترافیکی شدند اما دوباره امروز شاهد آن هستیم که برخی خیابان های شهر و به خصوص کوچه های فرعی اما پر رفت و آمد از برف پوشیده شده و خبری هم از شن ریزی نیست و ماشین های مردم به سختی امکان عبور و مرور دارند!!

حال باید از آقای شهردار پرسید که آیا باز دوباره غافلگیر شده اند؟ آیا نمی دانستند که قرار است برف بیاید؟ آیا مجموعه های پیمانکاری که میلیاردها تومان پول دریافت می کنند تا درست در چنین مواقع معدودی به وظایف خود عمل کنند، در خواب خوش بسر می برند و چرا کسی جوابگوی مردم نیست؟

چرا کوچکترین اتفاقی در کشور ما تبدیل به بحران شده و ناکارآمدی به سرعت عیان و نمایان می شود؟؟
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی