امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۳۶۶۷
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶

سوتی بزرگ و تازه فدراسیون فوتبال و مقامات ورزشی ایران

خرداد: مسئولان ورزش وفوتبال ایران در شرایطی خبر از رسیدگی به پرونده تحریم میزبانی ایران در روز یکشنبه داده اند که خبر نداشته اند AFC امروز تعطیل است

به گزارش خرداد از فرارو،  پرونده تحریم تیم‌های ایرانی از میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا در حالی به جریان افتاده که نماینده‌های ۴ باشگاه پرسپولیس، استقلال، سپاهان و شهرخودرو تهدید کرده اند در صورتی که AFC از رای اش برنگردد آن‌ها هم از این رقابت‌ها کنار می‌کشند.

 اتفاق مهمتر، اما این بود که خبر داده شد تیم‌های ایرانی به AFC تا ظهر امروز فرصت داده اند در جلسه نهایی که قرار است برگزار کنند نظرشان درباره این مورد را بیان کنند. عجیب‌تر اینکه در صحبت‌های مسئولان رده بالای ورزش هم به این نکته اشاره شده بود که AFC هنوز رای نهایی را صادر نکرده و قرار است در جلسه روز یکشنبه تصمیم نهایی را بگیرد. رضا صالحی امیری، رییس کمیته ملی المپیک یکی ازچند مسئول رده بالای ورزش ایران بود که روزگذشته به این موضوع اشاره کرد وگفت: «یکشنبه هیات اجرایی AFC جلسه دارد و قطعی اعلام می‌کند. اما ما برای حفظ اقتدار و اعتبار نظام هیچ وقت فشار و تحقیر را تحمل نخواهیم کرد. رسما اعلام شده اگر چنین تصمیم گرفته شود ما در مسابقات شرکت نخواهیم کرد. تبعات آن هم بر عهده کسانی است که این تصمیم را می‌گیرند.»
در این مورد، اما یک نکته ساده وپیش پا افتاده فراموش شده و آنهم اینکه برخلاف ایران، بسیاری از کشور‌های دیگر روزیکشنبه شان تعطیل است که این موضوع شامل مالزی، جایی که مقر فیفا است، هم میشود.
مسئولان ورزش وفوتبال ایران در شرایطی خبر از رسیدگی به پرونده تحریم میزبانی ایران در روز یکشنبه داده اند که خبر نداشته اند AFC امروز تعطیل است.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی