امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۳۶۹۹
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸

جدال یکطرفه در رینگ خونین/ مبارز ایرلندی کابوی آمریکایی را له کرد/ تصاویر

خرداد: کانر مک‌گرگور با کنار زدن دونالد کرون در لاس وگاس، قدرتمندانه به هشت ضلعی (محل رقابت UFC) بازگشت.

به گزارش خرداد از فرارو، 15 ماه بعد از شکست سنگین این مبارزه ایرلندی برابر حبیب نورماگمدوف، او با پشت سر گذاشتن مشکلات شخصی زیاد خود به هشت ضلعی برگشت و توانست قدرتمندانه دونالد کرون را در کمتر از 40 ثانیه شکست دهد و برای رقیبان خود خط و نشان بکشد.

کانر مک‌گرگور با ضربه پای محکم خود به سر حریفش توانست تعادل او را بر هم بزند و سپس با ضربات مشت پیاپی در گوشه هشت ضلعی حریفش را شکست کند و داور مسابقه را پایان بخشید.

این اولین پیروزی کانر مک‌گرگور از زمان شکست دادن ادی آلوارز در نوامبر 2016 و دومین پیروزی سریع او بود. او می‌تواند بعد از این دیدار به مبارزه با قهرمان BMF یعنی خورخه مسویدال فکر کند در حالی که یک دیدار برگشت با حبیب نورماگمدوف نیز ممکن است در جریان باشد.

کانر مک‌گرگور بعد از پیروزی در این دیدار احساساتی شد و از موفقیت بزرگ خود در این دیدار ابراز خوشحالی کرد.

دونالد کرون اهل دنور آمریکا سال‌های آخر دوران حرفه‌ای خود را سپری می‌کند. او که دارای رکورد 36 پیروزی، 13 شکست و یک مبارزه بدون برنده در هنرهای رزمی حرفه‌ای است در 10 مبارزه اخیر خود شش شکست داشته و دو مبارزه آخرش را به جاستین گیجی و تونی فرگوس واگذار کرده است.

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی