امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۳۷۴۲
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۶

حمله تروریست‌ها به حلب سوریه شماری کشته و زخمی برجا گذاشت

خرداد: منابع خبری یکشنبه شب گزارش دادند؛ در حمله خمپاره‌ای تروریست‌ها به شهر حلب سوریه، دستکم یک غیر نظامی کشته و شماری نیز زخمی شدند.

به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، تروریست ها محله «حلب جدید» در این شهر را هدف گلوله خمپاره قرار دادند.

پنجشنبه گذشته نیز در حمله راکتی تروریست‌ها به شهر حلب سوریه، پنج غیرنظامی کشته و ۱۳ نفر دیگر زخمی شده بودند.

تروریست های وابسته به جبهه النصره مستقر در حومه غربی و جنوبی استان حلب، هر از چندگاهی مناطق مسکونی شهر حلب، روستاها و شهرک های اطراف آن را مورد حمله قرار می دهند که کشته و زخمی شدن شمار زیادی از غیر نظامیان را در پی داشته است.

بر اساس گزارش سانا، تروریست های مستقر در حومه ادلب و حلب به غیرنظامیان این مناطق اجازه خروج از گذرگاه ابو الضهور، الهبیط و الحاضر را نمی دهند و از آن ها به صورت سپر انسانی استفاده می کنند.

ارتش سوریه از ۱۹ دسامبر (۲۸ آذر) عملیات گسترده ای را علیه تروریست های جبهه النصره در ادلب آغاز کرد تا بتواند جاده بین المللی حلب- دمشق را از کنترل آنها خارج و از گلوله باران شهر حلب و مناطق اطراف آن از سوی تروریست ها جلوگیری کند.

درگیری ارتش سوریه با عناصر جبهه النصره در این مدت منجر به کشته شدن حدود ۳۰۵ تروریست شده است.

سوریه در هشت سال گذشته شاهد جنگ داخلی و حضور گروه های تروریستی حمایت شده از سوی کشورهای غربی- عربی است که تاکنون صدها هزار کشته و میلیون ها نفر آواره در داخل و خارج این کشور به جا گذاشته است.
برچسب ها: تروریست‌ ، سوریه ، حلب
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی