امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۳۷۶۸
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹

رئیس جمهوری فراری گزینه انتخاباتی معرفی کرد

خرداد: رئیس‌جمهوری مستعفی بولیوی وزرای پیشین اقتصاد و خارجه خود را به‌عنوان نامزدهای حزب متبوعش برای تصدی پست ریاست‌جمهوری و معاون رئیس‌جمهور در انتخابات پیش روی این کشور انتخاب کرد.

به گزارش خرداد از  ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه تلویزیونی الجزیره، «اوو مورالس» رئیس‌جمهوری مستعفی بولیوی، روز گذشته -یکشنبه- وزرای پیشین اقتصاد و خارجه خود را به‌عنوان نامزدهای حزب متبوعش برای تصدی پست ریاست‌جمهوری و معاون رئیس‌جمهور در انتخابات پیش روی این کشور انتخاب کرد. 

مورالس در نشستی خبری در آرژانتین از این تصمیم خود خبر داد و اعلام کرد که «آرکه کاتاکورا»، وزیر پیشین اقتصاد و «دیوید چوکهوناکا»، وزیر خارجه پیشین این کشور را به‌عنوان نامزدهای حزب «جنبش سوسیالیسم» در انتخابات سوم ماه می معرفی می‌کند.

وی پس از دیدار با مقام‌های عالی‌رتبه حزبش در بوینس آیرس این افراد را معرفی کرد. 

«خورخه درپیک»، استاد مطالعات آمریکای لاتین در دانشگاه جورجیا، در این رابطه گفت: «این دو نام نشان‌دهنده علاقه حزب جنبش سوسالیسم به جلب آرای طبقه متوسط شهری بوده و این امری مهم است».

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی