امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۳۷۶۹
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰

اقناع از پاسخ ظریف با مدل خاص ذوالنور!

خرداد: رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس دهم و یکی از منتقدان همیشگی و جدی ظریف از پاسخ ظریف به سئوالات خود آنهم به شکلی عجیب و جالب، قانع شد.

به گزارش خرداد، حجت الاسلام مجتی ذوالنوری در سوالی از محمدجواد ظریف درخصوص علت بیان مطالب بی‌اساس و هزینه‌ساز و در تضاد با منافع و امنیت ملی، من جمله توانایی آمریکا در از کار انداختن سیستم دفاعی صرفاً توسط یک بمب و نیز ایراد اتهام پولشویی به نظام  از وی سئوال پرسیده بود.

نماینده قم در مجلس پس از پاسخ های صریح و قاطعانه ظریف که طی آن تصریح کرده بود که هیچ کس اندازه من از توانایی موشکی ایران در دنیا دفاع نکرده، در حالی که می دانست با رای گیری از نمایندگان ظریف نمره قبولی از مجلس می کرد با یک اظهار نظر جالب از زیر بار رای گیری شانه خالی کرده و اعلام اقناع کرد.

وی در پایان پاسخ های ظریف، گفت: نمی‌خواهم سوالم را به رأی بگذارم فقط می‌خواستم از تریبون ملی پاسخ وزیر امورخارجه را بدهم.

 

برچسب ها: ظریف ، ذوالنور
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی