امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۳۷۸۸
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷
تعداد نظرات: ۲ نظر

آقای باهنر شما خوب شما قهرمان؛ شما برنده بمان!

سرویس سیاسی خرداد: محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسان و از چهره های مطرح سیاسی طیف موسوم به اصولگرایان در گفت و گویی که با باشگاه خبرنگاران داشته در بخشی از اظهارات خود در خصوص انتخابات پیش رو و فضای سیاسی موجود، گفته است:«وضعیت تقریبا وضعیت مشابهی است، اصولگرایان در تهران با ۴-۵ نفر از بزرگان خود وارد شدند، بقیه افراد همه جوانان هستند. فضا تقریبا برابر است، اما اصلاح طلبان می‌خواهند مظلوم نمایی کنند.»

به گزارش خرداد، رقابت سیاسی البته الزاماتی دارد و طبیعی است که یک چهره ی متعلق به حزب مخالف و جناح مقابل، رقیب سیاسی و طیف ناهمراستا با خود را مورد انتقاد قرار داده و به انحاء مختلف مورد عنایت قرار دهد اما بعضی سخنان و گفتارها نه مخالف خوانی و نه نقد منصفانه و نه حتی تخریب سیاسی رقیب که یک جمله عجیب و غریب است که نظر مخاطب با انصاف و بی طرف را هم نسبت به گوینده معکوس کرده و آن را توهین به شعور و عقل مردم و مخاطبان ارزیابی خواهد کرد.

در اینکه به هر دلیلی اصولگرایان همانند دوره نهم مجلس و شاید بیش تر از آن در انتخابات دوره یازدهم رقیب ملموسی نداشته و از همین الان پیروزی آنان در انتخابات تقریبا مسجل به نظر می رسد، حرفی نیست و نوش جان برادران اصولگرا که قرار است عنان مجلس در راس همه امور را در دست گرفته و به رتق و فتق امور مردم و معیشت آنان که در این چند سال پیرامون آن بسیار سخن گفته اند، بپردازند.

گردن ما اصلاح طلبان از مو هم نازک تر و صدایمان البته که به جایی نرسد! اما اینکه آقای باهنر بادی بغبغب انداخته و فرمایش فرمایند که همه چیز عادی است و رقابت در شرایط مساوی است و اصلاح طلبان درباره رد صلاحیت ها مظلوم نمایی می کنند، از آن حرف هاست که مرغ پخته را به خنده انداخته و حتی به پرواز در آفاق و انفس وا می دارد!

آقای باهنر که مهندس هم هستند جالب است که با بدیهیات علم ریاضی و جمع و تفریق آشنا نیستند و گویا از آمار و خوانش آن هم سررشته ای ندارند! با کدام ترازو و متر و معیار ردصلاحیت اکثریت قریب به اتفاق اصلاح طلبان و نه حتی فقط چهره های شاخص آنان را با اصولگرایان که معدود چهره هایی از آنان رد صلاحیت شده اند یکی دانسته و وضعیت یکسان از سوی آقای باهنر ارزیابی می گردد؟

آقای باهنر عزیز و دوست داشتنی حداقل شعور اندک را برای مخاطبان سخنان خود قایل گشته و توانایی یک حساب و کتاب ساده را در آنان ببینید و بعد دست به این قیاس ببرید که خلق را اینچنین خنده نیاید!

اصولگرایان پیروز مطلق انتخابات مجلس شدندف این تیتری است که از همین الان بنده حقیر آن را بر تارک روزنامه وزین کیهان! در فردای انتخابات پیش بینی می کنم و البته که چه خوب و عالی که این عزیزان در این شرایط بحرانی آستین ها را بالا زده و با مدیریت جهادی خود عنان امور را در کف بگیرند اما خوب نیست شهد شیرین این پیروزی قریب الوقوع را با این اظهارات عجیب و قیاس سخیف بکاهیدف برای خودتان خوب نیست برادر!

غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۲
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۱
0
0
مجلس چه دست اصول گراها باشد چه رفرميستها در هر صورت در آخر امور است .
علی زمانی
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۳
0
0
ازاین غصه میخورم که قدیمی ترین مجلس اسیا درمیدان بهارستان ماست
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی