امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۳۸۴۶
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۰

آیت‌الله جوادی آملی: خداوند با سلامتی آیت‌الله سیستانی بر امت اسلامی منت نهاد

خرداد: آیت‌الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید در پیامی به آیت‌الله سید علی سیستانی از مراجع تقلید عراق،‌ سلامتی کامل و توفیقات وی را از خداوند متعال مسالت کرد و سلامتی ایشان را منت الهی بر امت اسلامی دانست.

آیت‌الله جوادی آملی: خداوند با سلامتی آیت‌الله سیستانی بر امت اسلامی منت نهاد

به گزارش خرداد ،در این پیام که در پایگاه اطلاع‌رسانی اِسراء (وابسته به دفتر آیت‌الله جوادی آملی) منتشرشده، ‌آمده است: خدای سبحان را شکر که بر امّت اسلامی و حوزه‌های علمیّه منّت نهاد و شفای عاجل آن زعیم والامقام را مقدّر فرمود.

در پایان این پیام تاکید شده است: امید است ظلّ آن  مرجع عالی‌قدر همچنان مستدام باشد.

آیت‌الله سید علی سیستانی چهارشنبه‌شب گذشته در پی پیچ‌خوردن پای چپ از ناحیه استخوان ران دچار شکستگی شد.

مرجعیت عالی عراق متولد ۱۳۰۹ در مشهد و از تاثیرگذارترین و بانفوذترین مراجع تقلید شیعه در عراق و جهان اسلام است؛ وی همواره بر وحدت پیروان طوایف و اقوام گوناگون به‌ویژه در عراق تاکید کرده و نقش مهمی در بسیج مردمی در این کشور علیه گروه تروریستی تکفیری «داعش» داشته است.

برخی رسانه‌های عراقی به نقل از منابعی در دفتر آیت‌الله سیستانی گفته‌اند که برخی اطرافیان به ایشان پیشنهاد کردند که عمل جراحی را در خارج عراق انجام دهد، اما ایشان اصرار کرد، این عمل در داخل عراق و به دست پزشکان عراقی صورت گیرد. 
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی