امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۳۸۶۲
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۲

عدم پرداخت نفقه کار دست ستاره فوتبالی داد

خرداد:ستاره چلسی با شکایت همسر سابقش ممکن است با محکومیت مواجه شود.

به گزارش خرداد از ایلنا، همسر سابق میچی باتشوایی، ستاره چلسی از او شکایت کرده و گفته که او حاضر نشده هزینه دختر دوساله‌شان را بدهد.

این مهاجم بلژیکی هفته‌ای 100هزار پوند درآمد دارد و پیش‌تر دادگاه حکم داده بود که او باید ماهانه مبلغی معادل 2067 پوند را به خیته فان‌درالست، همسر سابقش بپردازد اما این ستاره جام جهانی در دو ماه گذشته این مبلغ را پرداخت نکرده و در دفعات قبلی هم بارها این مبلغ را با تأخیر داده است.

خیته 26ساله در میشلن، نزدیک آنتورپ به دادگاه رفته است. طبق قانون بلژیک، عدم پرداخت این دو هزینه به معنای «به حال خود رها کردن خانواده» است و فردی که این کار را انجام می‌دهد ممکن است تا شش ماه زندان برود و جریمه بپردازد.

پیر مونویل، وکیل باتشوایی گفته که تاکنون پرداخت‌ها به‌موقع بوده است و تقصیر نمایندگان این بازیکن بوده که این مشکل پیش آمده است. سوزی فان‌هوناکر، قاضی دادگاه رأی خود را در ماه بعد اعلام خواهد کرد و احتمال می‌رود باتشوایی تبرئه شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی