امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۳۸۹۷
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱

وقتی رئیس فدراسیون شطرنج اشتباهی می زند!

خرداد: مهرداد پهلوان زاده بعد از چند روز بی‌خبری در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به مطرح کردن مسائل غیر مرتبط با رشته ورزشی تحت ریاستش اکتفا کرد.

به گزارش خرداد از ایلنا، فدراسیون شطرنج ایران این روزها حسابی در کانون توجهات رسانه‌ای قرار داشته و خروج علیرضا فیروزجا، نابغه جوان شطرنج ایران و اعلام اینکه از این پس قصد دارد برای کشور فرانسه بازی کند یک شوک بزرگ به جامعه ورزش و البته پوئن منفی در کارنامه ریاست این فدراسیون است. حال پس از چند روز سکوت و بی‌خبری، مهرداد پهلوان‌زاده، رئیس فدراسیون شطرنج در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان بدون اشاره‌ خاصی به این موضوع مهم و توضیحی در مورد آن به مطرح کردن مسائل پیش پا افتاده و حاشیه‌‌ای پرداخته است و به جای پاسخگویی در مورد ضعف‌های فدراسیون تحت ریاستش، در مورد فوتبال و AFC صحبت کرده است که مشخص نیست چه ارتباطی با وی دارد.

پهلوان‌زاده در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: آنچه در مجمع کمیته ملی المپیک اهمیت داشت همصدایی مدیران کلان ورزش کشور با مردم همصدا هستند که از حق ملت ایران در قبال تصمیمات ناعادلانه  کنفدراسیون فوتبال آسیا دفاع کنند بنابراین وحدت و همدلی در بین مردم و مسئولین  به عنوان یک نقطه قوت شاخص وجود دارد .

رییس فدراسیون شطرنج گفت: متاسفانه دشمنی ها نسبت به ایران به عرصه ورزش هم کشیده شده است تا جاییکه می خواهند ایران را نا امن جلوه دهند اما شک نکنید با این وحدت و انسجامی که امروز در مجمع کمیته ملی المپیک وجود داشت دشمنان ایران در عرصه ورزش هم شکست خواهند خورد و راه به جایی نمی برند .

پهلوان زاده گفت:  فدراسیون شطرنج فارغ از هیاهو و به دور از جار و جنجال به فعالیت خود برای استمرار در افتخارآفرینی ادامه خواهد داد .

برچسب ها: شطرنج ، فیروزجا
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی