امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۳۹۰۶
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۳

انتقاد نماینده روسیه از اظهارات ضد ایرانی هوک

خرداد: نماینده روسیه در سازمان ملل از اظهارات نماینده ویژه آمریکا در امور ایران درباره فشارحداکثری این کشور علیه ایران انتقاد کرد.

به گزارش خرداد از ایسنا، میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در پیامی توییتری در واکنش به اظهارات اخیر برایان هوک، نماینده آمریکا در امور ایران، نوشت: نماینده آمریکا در امور ایران در سخنرانی اخیرش با افتخار درباره تاثیر فاجعه‌بار سیاست حداکثری آمریکا بر اقتصاد ایران، اظهاراتی را مطرح کرد. او روی دیگر سکه را فراموش کرده است که در نتیجه این سیاست،محدودیت‌های پیرامون برنامه هسته‌ای ایران به طرز چشم‌گیری کاهش پیدا کرد.

این اظهارات اولیانوف در پی این مطرح می‌شوند که دولت آمریکا پس از خروج یک‌جانبه از توافق هسته‌ای در سال ۲۰۱۸، در چارچوب رویکردی موسوم به «کارزار فشار حداکثری» تحریم‌های اقتصادی متعددی را بر ایران اعمال کرد.

این تحریم‌ها به ویژه در تامین کالاهای بشردوستانه از جمله داروی بیماری‌های خاص، ایران را با محدودیت‌هایی مواجه کرده است که از این نظر، به گفته وزیر امور خارجه کشورمان «تروریسم اقتصادی» علیه مردم ایران به شمار می‌آید.

برچسب ها: روسیه ، آمریکا
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی