امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۳۹۰۸
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۵

توهم نزنید،تصمیم قاطع گرفته‌ام به صندلی قدرت باز نمی‌گردم

خرداد: نخست‌وزیر موقت لبنان تأکید کرد تفسیرهایی که از سناریوهای مرتبط با مانع‌تراشی در مسیر تشکل دولت برای بازگشت وی به نخست‌وزیری سخن می‌گوید، کذب محض است.

 به گزارش خرداد از ایلنا به نقل از النشره، «سعد الحریری» نخست‌وزیر دولت موقت لبنان تأکید کرد که تفسرهایی که از مانع‌تراشی در مسیر تشکیل دولت برای بازگشت وی به نخست وزیری سخن می­‌گوید و می­‌خواهد وی را مسئول اختلافات سیاسی جلوه دهد، توهمی بیش نیست.

الحریری در ادامه افزود: «تصمیم من قاطع است و صندلی قدرت را به کناری نهاده‌­ام. استعفای من در پاسخ به خشم مردم بود تا راه را برای ورود به مرحله جدید و تشکیل دولتی کارآمد و توانمند برای در هم پیچیدن طومار دولت موقت باز کند اما خطاب به همه کسانی که از چنین سناریوهایی بیمناک هستند و می‌­گویند که یکی از افراد بزرگ نمی‌­خواهد که الحریری در صحنه باشد، می‌­گویم که من تصمیمم را گرفته‌­ام و کلید آن را در دست دارم... به دنبال کسی باشید که کلیدهای تشکیل دولت را به یغما برده و مانع تشکیل دولت است».

برچسب ها: سعد الحریری ، لبنان
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی