امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۳۹۸۳
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵

ادعاهای مضحک و تازه عادل الجبیر علیه ایران

خرداد: وزیر خارجه سابقه عربستان سعودی که اکنون سمت وزیر مشاور دولت عربستان در امور خارجی را دارد و به اظهارات ضد ایرانی و تند و تیز علیه کشورمان شهره است، بار دیگر ادعاهای بی اساسی علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد.

به گزارش خرداد، جالب اینجاست که این بار این مقام سعودی در اظهارات عجیب و غریب و گستخانه ای نه فقط ایران را بزرگترین حامی تروریسم خوانده بلکه مدعی شده که ایران حامی اصلی شیعیان جهان نیست و در یمن این عربستان نیست که تجاوزکار است و این حوثی های مورد حمایت ایران هستند که جنایت می کنند!

به گزارش ایسنا به نقل از الشرق الاوسط، عادل الجبیر، وزیر مشاور دولت عربستان در امور خارجه که به بروکسل سفر کرده است در سخنرانی خود در کمیسیون روابط خارجی اتحادیه اروپا با تکرار ادعاهای بی‌اساسش ایران را بزرگ‌ترین حامی تروریسم در جهان خواند.

وی مدعی شد که ایران حامی اصلی شیعیان در جهان نیست زیرا شیعیان عراق، لبنان و ایران امروز علیه سیاست‌های تهران تظاهرات می کنند.

عادل الجبیر در بخشی از سخنرانی خود مدعی شد که عربستان تا کنون برای رشد و پیشرفت یمن 14 میلیارد دلار هزینه کرده است و حوثی های مورد حمایت ایران جنایت های زیادی در حق مردم یمن کرده اند.

این مقام سعودی همچنین گفت که این حوثی ها هستند که به عربستان تعرض کرده اند و 300 موشک و 100 پهپاد به سوی خاک این کشور پرتاب کرده اند.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی