امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۳۹۹۸
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴

محدودیت تازه در کره شمالی به بهانه ویروس/مرزها بسته و ورود خارجی ها ممنوع می‌شود

خرداد: کره‌شمالی در پی فراگیر شدن ویروس «کرونا» که نوعی ویروس مشابه «سارس» است، مانع از ورود گردشگران خارجی به خاک خود خواهد شد.

به گزارش خرداد از ایلنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، در پی فراگیر شدن نوعی ویروس مشابه «سارس» که جان دست کم ۹ نفر را در چین گرفته است، کره‌شمالی مانع از ورود گردشگران خارجی به خاک خود خواهد شد. این خبر را یک مسئول عالی‌رتبه امور گردشگری اعلام کرد. 

این در حالی است که شماری از کشورها، از جمله آمریکا و کانادا، برای جلوگیری از ورود این بیماری به خاک خود تمهیداتی کنترلی را اعمال کرده‌اند. 

بخش اعظم گردشگرانی که به کره شمالی سفر می‌کنند، چینی هستند و با گرم‌تر شدن روابط میان پکن-پیونگ‌یانگ شمار مسافران به این کشور افزایش داشته است. 

یک متخصص امور گردشگری اعلام کرد که کره‌شمالی «به‌طور موقتی تمامی مرزهای خود را به روی گردشگرانی که ممکن است حامل این ویروس باشند، خواهد بست».

جزئیات محدودیت‌های جدید به‌زودی اعلام خواهد شد.

برچسب ها: کره شمالی ، مرز ، ویروس
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی