امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۴۰۸۰
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳

آخرین وضعیت جاده های مواصلاتی کشور/جاده چالوس باز شد

خرداد: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: محور چالوس در شمال استان تهران که به دلیل بارش برف سنگین مسدود شده بود،‌ صبح امروز پنج‌شنبه توسط نیروهای راهداری بازگشایی شد.

به گزارش خرداد، سرهنگ نادر رحمانی روز پنجشنبه در گفت و گو با  ایرنا درباره آخرین وضعیت راه‌های کشور توضیح داد: در بیشتر محورهای استان تهران،‌ فارس،‌ کرمان، همدان، خراسان شمالی و خراسان رضوی،‌ شاهد بارش برف هستیم.

وی افزود: در محورهای مواصلاتی استان آذربایجان شرقی، هشترود، زنجان، اسالم به خلخال، استان مرکزی، اراک توره، محور کرج - چالوس، هراز - فیروز کوه، استان یزد ، شیراز، صحنه، بیستون، کنگاور، اسدآباد، واقع در استان کرمانشاه برف می بارد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: در برخی از محورهای یزد بارش باران داریم، محور قائن - گناباد و قائن - دیهوک در خراسان جنوبی و همچنین حاجی آباد به سیرجان واقع در استان هرمزگان نیز بارندگی گزارش شده است.

وی اظهارداشت: در بیشتر محورهای قزوین و زنجان، سراب، اردبیل، اهر - تبریز در آذربایجان شرقی، هراز و فیروز کوه ،‌ همدان به اسدآباد و همدان به ساوه، ایلام به دره شهر و سرابه به همیل در استان ایلام و اصفهان - میمه و اصفهان - نائین در استان اصفهان ،‌ درگز - امام قلی در خراسان رضوی و در محور بجنورد - اسفراین خراسان شمالی مه گرفتگی مشاهده می شود و تردد بدون زنجیر چرخ امکان پذیر نیست.

سرهنگ رحمانی گفت: در بیشتر محورها از جمله سمنان،‌ کهگیلویه و بویراحمد در استان لرستان و مرکزی ،‌ شیراز - سپیدان در استان فارس،‌ روانسر- پاوه در استان کرمانشاه، اسدآباد همدان، دیوان دره - سقز در استان کردستان، سلفچگان، اراک، قم، خرم آباد - بروجرد استان لرستان و بافت واقع در استان کرمان تردد خودروها با زنجیر چرخ الزامی است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره محورهای استان تهران گفت: ورودی کلانشهر تهران از جنوب آزادگان، قزوین و کرج تا پل فردیس، ترافیک نیمه سنگین است.

برچسب ها: جاده ، راه ، برف
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی