امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۴۰۸۳
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴

رسانه ایتالیایی از شگفتانه نیمکت تیم ملی ایران گفت/آیا مربی بزرگ ایتالیایی طلسم سرمربی گری را می‌شکند؟

خرداد: در روزهای اخیر همه اذعان متوجه حضور مربی ایرانی روی نیمکت سرمربی‌گری تیم ملی بود اما گویا فدراسیون گزینه های شگفتانه دیگری هم در آستین دارد و سخن از حضور یک مربی بزرگ ایتالیایی روی نیمکت تیم ملی در میان آمده است.

به گزارش خرداد، در همین رابطه شبکه اسکای اسپورت ایتالیا در خصوص شایعه حضور دی بیاسی روی نیمکت تیم ملی ایران واکنش نشان داد

اینا نوشت: شب گذشته دی‌مارتزیو، خبرنگار ایتالیایی در خبری مدعی شد که یک ایتالیایی دیگر در راه ایران است. در این خبر اعلام شده است که فدراسیون فوتبال ایران به دی بیاسی پیشنهاد داده و حالا این سرمربی ایتالیایی آماده عزیمت به شرق و کشور ایران است.

امروز شبکه اسکای اسپورت ایتالیا در گزارشی درباره این موضوع نوشت: دی بیاسی در سطح ملی به دنبال دومین ماجرا جویی‌اش است. او پیش از این یک بار در سطح ملی مربیگری کرده بود. او از سال 2011 تا 2017 هدایت آلبانی را برعهده داشت و این تیم در یک صعودی تاریخی به جام ملت های اروپا 2016 رساند. 

او با این عملکرد فوق العاده برای مردم آلبانی بسیار محبوبیت شد تا جاییکه به او تابعیت افتخاری آلبانی را اهدا کردند.

 

پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی