امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۴۰۸۴
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹

پالس مثبت توئیتری ظریف برای مذاکره

خرداد: رئیس جمهوری و وزیر امور خارجه کشورمان بارها در طی سال های اخیر و با افزایش تنش منطقه ای میان ایران و برخی کشورهای عربی از آمادگی کشورمان برای مذاکره و حل و فصل اختلافات گفته اند.

به گزارش خرداد، مذاکره میان ایران و کشورهای منطقه ای البته از طریق واسطه و میانجی گران ادامه داشته و حتی گفته شده که سردار سلیمانی در هنگام ترور، حامل نامه مقامات کشورمان به پیشنهادات عربستان سعودی به مقامات عراقی بوده است، روز گذشته نیز وزیر خارجه سعودی پالس هایی از تمایل به مذاکره و خشنودی از کاهش تنش را هم در اظهارات خود داشت، البته با چاشنی اتهام زنی های مسبوق به سابقه.

حالا وزیر امورخارجه کشورمان در توئیتی از آمادگی ایران برای مذاکره منطقه ای گفته و در توئیتر خود نوشته است:« در گفت‌وگو با همسایگان از طرف ایران باز است و ما آمادگی خود را برای نقش‌آفرینی در هر کاری که به نفع منطقه باشد اعلام می‌کنیم. ایران از هر اقدامی که امید را به مردم برگرداند و ثبات و سعادت را برای آنها به ارمغان بیاورد استقبال می‌کند.»

پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی