امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۴۲۴۸
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸

اهدای جوایز اسکار توسط برندگان سال گذشته رشته بازیگری

آکادمی اسکار از برندگان اسکار شاخه‌های بازیگری سال گذشته دعوت کرد برای اعطای جوایز در مراسم نود و دومین دوره این رویداد سینمایی شرکت کنند.
«ماهرشا علی»، ««اولیویا کلمن»، «رجینا کینگ» و «رامی مالک» قرار است به عنوان اعطاکنندگان مجسمه‌های طلایی اسکار به برگزیدگان سال ۲۰۲۰ در مراسم پایانی این جوایز شرکت کنند.

تهیه‌کنندگان مراسم نود و دومین دوره جوایز سینمایی اسکار اعلام کردند: ما سنت دعوت از برندگان شاخه بازیگری سال گذشته برای اعطای جایزه به همتایان خود را دوست داریم و حضور مجدد این چهار استعداد فوق‌العاده را به صحنه اسکار خوشامد می‌گوئیم.

طبق اعلام پیشین مراسم اسکار ۲۰۲۰ همچون سال گذشته بدون حضور مجری برگزار خواهد شد، در جوایز اسکار امسال فیلم «جوکر» با نامزدی در ۱۱ شاخه پیشتاز است و رقابت نزدیکی با فیلم‌های «مرد ایرلندی»، «۱۹۱۷» و «روزی روزگاری در هالیوود» خواهد داشت.

در شاخه بهترین فیلم، «جوکر»، «۱۹۱۷»، «فورد در مقابل فراری»، «مرد ایرلندی»، «جوجو ربیت»، «زنان کوچک»، «داستان ازدواج»، «روزی روزگاری در هالیوود» و «اَنگل» رقابت می‌کنند.

مراسم اعطای جوایز نود و دومین دوره جوایز سینمایی اسکار در تاریخ ۱۰ فوریه (بامداد دوشنبه ۲۱ بهمن) برگزار خواهد شد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: اهدای ، جوایز ، اسکار
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی