امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۴۲۵۱
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶

مستند “پرچم افتخار” روی آنتن می‌رود

مجموعه مستند ” پرچم افتخار” از ۵ بهمن از شبکه مستند به روی آنتن می رود.
به گزارش خرداد به نقل از  سینماسینما، پرچم افتخار یک مجموعه شش قسمتی است درباره ورزشکارانی که در مسابقات پارالمپیک جاکارتا موفق به کسب مدال شده اند. شاهین ایزدیار که با شش مدال طلا قهرمان و پدیده این دوره از مسابقات بود، یکی از قسمت های این مجموعه است.
هم چنین در این مجموعه زندگی شخصی و حرفه ای چند ورزشکار دیگر از جمله سمیرا ارم قهرمان تیراندازی، حکیمه گودرزی از قهرمانان دو میدانی و پرتاب نیزه و یک خواهر و برادر کم بینای قهرمان در رشته گلبال به نام های سمیرا و محسن جلیل وند به تصویر کشیده می شود.
کارگردان این مجموعه وحید زارع زاده و نویسندگی و تهیه کنندگی آن را زهرا مشتاق به عهده داشته است. همچنین توفان خوشحالی برای تیتراژ پایانی و با آهنگسازی نیما اورکی آواز می خواند.
این مجموعه روزهای ۵ ، ۷ و ۹ بهمن ماه ، ساعت ۱۹/۳۰ از شبکه مستند سیما پخش می شود. گفتنی است بازی های پارالمپیک مربوط به ورزشکاران معلول است که آخرین دوره آن در شهر جاکارتا در کشور اندونزی برگزار شد و ورزشکاران ایران یکی ازموفق ترین شرکت کننده ها بودند.

برچسب ها: مستند ، پرچم ، افتخار
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی