امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۴۲۸۷
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۴

بازیگر ایرانی در محصول مشترک سینمای آلمان و اتریش

خرداد: فیلمبرداری «تاک تیک» محصول مشترک سینمای آلمان و اتریش با بازی انوشیروان محسنی به پایان رسید.

بازیگر ایرانی در محصول مشترک سینمای آلمان و اتریش

به گزارش خرداد ،تولید فیلم تاک تیک به کارگردانی هانس گونتر بوکینگ (hans-Günther Bücking) و تهیه کنندگی صدا و سیمای اتریش در شهر گراد به پایان رسید.

فیلمبرداری تاک تیک ابتدا در فرودگاه اتریش به مدت ۱۰ روز و پس از تعطیلات کریسمس به مدت یک ماه در شهر گراد و در لوکیشن زندان ادامه پیدا کرد.

موضوع این فیلم براساس یک داستان واقعی است که در سال ۱۹۸۵ در فرودگاه اتریش رخ داده است و یکی از رویدادهای مهم جهان به شمار می رود.

تاک تیک محصول مشترک اتریش و آلمان است و علاوه بر انوشیروان محسنی، هارالد کراس نیتزر (Harald Krassnitzer) و ماریون میترهامر(Marion Mitterhammer) بازیگران سرشناس و بین المللی اتریش و آلمان در آن به ایفای نقش می پردازند. همچنین در این فیلم از شخصیت های اصلی پلیس کبری نیز استفاده شده است.

محسنی پیش از این در عرصه موسیقی و ورزش فعال بوده است و پیش از این ۴ دوره قهرمان اروپا در ورزش Thai Boxen، جایزه بهترین هنرپیشه نقش منفی برای بازی در فیلم  Mis .Tic ( Austria international film ۲۰۱۷)، جایزه بهترین هنرپیشه نقش اول برای بازی در فیلم شیرین غیرت خواهر من در سال ۲۰۱۳ و دیپلم افتخار بازیگری برای بازی در فیلم اسنیف از یازدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی در تهران را دریافت کرده است.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی