امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۴۳۶۸
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱

تاریخ پایان اجرای نمایش‌های روی صحنه در تئاترشهر اعلام شد

نمایش‌های به صحنه رفته در تالار‌های مختلف مجموعه تئاترشهر تا روز دوشنبه هفتم بهمن‌ماه به اجرای خود ادامه می‌دهند.
به گزارش خرداد به نقل از  سینماسینما در آستانه فرا رسیدن سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، نمایش‌های روی صحنه رفته در تالار‌های مختلف مجموعه تئاترشهر تنها تا روز دوشنبه هفتم بهمن‌ماه به اجرای خود ادامه می‌دهند.

نمایش «متساوی الساقین» به نویسندگی و کارگردانی عمادالدین رجبلو ساعت ۱۸ به مدت زمان ۷۰ دقیقه و قیمت بلیت ۲۰ هزار تومان اجرا می‌شود. سمیرا سرچاهی، محدثه شیرعلی، رعنا زیادلو، نازنین شهسواری، اسما دهمرده، مارال روشنیان، فتانه شمس‌آبادی و پروا آقاجانی به عنوان بازیگر در این نمایش حضور دارند.

«سقوط در کوه مورگان» عنوان نمایشی به نویسندگی آرتور میلر، درام‌نویس برجسته قرن بیستم و کارگردانی منیژه محامدی است. در این اجرا که ساعت ۱۹:۳۰ با مدت زمان ۹۰ دقیقه و قیمت ۳۵ هزار تومان میزبان مخاطبان است، محمد نادری، آیلار نوشهری، مهوش افشارپناه، نسترن پیکانو، فرناز رهنما، محمد اسکندری و نسترن باقرزاده به عنوان بازیگر حضور دارند.

«کَر» نمایش دیگر تئاترشهر است که به نویسندگی و کارگردانی فریدون ولایی در تالار سایه روی صحنه می‌رود. در این اثر نمایشی که ساعت ۱۷:۳۰ به مدت زمان ۷۵ دقیقه و قیمت بلیت ۳۵ هزار تومان پذیرای تماشاگران است، رضا جهانی، عادل عزیزنژاد، مریم برومند، صفورا خوش‌طینت و الهه نادری ایفای نقش می‌کنند.

نمایش «جنایات قلب» به نویسندگی بث هنلی و کارگردانی دلارا نوشین نیز ساعت ۱۹:۳۰ با مدت زمان ۷۰ دقیقه و قیمت بلیت ۳۵ هزار تومان در تالار سایه اجرا می‌شود. آزاده اسماعیل‌خانی، تینا بخشی، علیرضا مویدی، سارا توکلی، پگاه ارضی و تورج ثمینی‌پور بازیگران این اثر نمایشی هستند.

در تالار اصلی نیز نمایش «فرانکنشتاین» به نویسندگی وکارگردانی ایمان افشاریان و بازی پژمان جمشیدی، بانیپال شومون، آناهیتا افشار، محمد پویا، سوده شرحی، سیاوش میری، حامدابریشمی، امید رضایی، فرید کیامرثی، محمد حقیقی‌پور، مهدی روحانی، مجتبی نصرت، سعید زینلی، حسین آیرمی، مبین تقوی، توحید لواسانی، امین رجایی و پویا نجفی ساعت ۲۰ با مدت زمان ۹۰ دقیقه و قیمت بلیت ۶۰ تا ۹۰ هزار تومان تا هفتم بهمن به اجرای خود ادامه می‌دهد.

همچنین نمایش «چُنور» به نویسندگی و کارگردانی قطب‌الدین صادقی و بازی فرشید گویلی نیز ساعت ۲۰ به مدت زمان ۶۰ دقیقه و قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان در تالار چهارسو تا هفتم بهمن‌ماه میزبان علاقه‌مندان تئاتر است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی