امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۴۴۳۸
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۰

درخواست خانواده شهدای حادثه تروریستی اهواز برای برخورد با مسببین

خرداد: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به درخواست خانواده شهدا حادثه تروریستی اهواز برای برخورد با مسببین این حادثه گفت که کمیسیون برای پیگیری درخواست این خانواده‌های معظم شهدا متعهد شد.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، سیدحسین نقوی حسینی در توضیح جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در این جلسه جاسمی، عضو کمیسیون ضمن ارائه گزارشی از بازدید و سرکشی‌اش به خانواده‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز در مراسم رژه نیروهای مسلح، توضیح داد که خانواده‌های معظم شهدا خیلی گله‌مند بوده و درخواست‌های خود را طی نامه‌ای به کیمسیون اعلام کردند. آنها درخواست برخورد قاطع با مسببین این حادثه دارند. همچنین خواستار ساخت نمادی در محل حادثه هستند.

وی با بیان اینکه نامه خانواده‌های شهدای این حادثه در کمیسیون قرائت شد، افزود: کمیسیون ضمن تقدیر مجدد از خانواده معظم شهدا متعهد شد درخواست آنها را از طریق مراجع ذی‌ربط پیگیری کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین گفت که در این جلسه دو لایحه دولت تحت عنوان «لایحه پروتکل حفاظت از تنوع زیستی الحاقی به کنوانسیون چهارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر» و «لایحه موافقتنامه حمل و نقل بین‌المللی جاده‌ای مسافر و کالا بین دولت جمهوری اسلامی ایران و شورای فدرال سوئیس» با اتفاق آرا تصویب شد.

وی‌ادامه داد: مقرر شد نمایندگانی از وزارتخانه‌های ارتباطات و دفاع همراه با دانشگاه‌های مرتبط در جلسه فردا (دوشنبه) کمیسیون برای توضیح درباره ماهواره و ساخت آن، میزان آمادگی برای پرتاب و مشخصات و ویژگی‌های ماهواره‌های مذکور توضیحاتی ارائه کرده و کمیسیون را در جریان پیشرفت کار و زمان احتمال پرتاب قرار دهند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی